Paketlenmiş yılbaşı hediyeleri

Kime Ne Alsam? Ailenize ve Arkadaşlarınıza Alabileceğiniz Yılbaşı Hediyeleri

Her yerde yılbaşı ağaçlarını, özellikle kırmızı ve beyaz kombinini görüyor ve neşeli sokaklara, alanlara şahitlik ediyorsanız yeni yıla “Merhaba!” dememize çok az kalmış demektir. Eski yılı uğurlamaya artık sayılı günler kaldı! Peki, sizin yeni yıl hazırlıklarınız tamam mı? Eğer henüz hazır değilseniz merak etmeyin; yeterli zamanınız var. Bu konuda biz de size yardımcı olacağız.

İyi dileklerin, güzel hayallerin pozitif bir atmosfer yarattığı yeni yıl öncesinde elbette sevdiklerinize hediye almadan olmaz! Ee, haliyle “Yılbaşı hediyesi ne alınır?” sorusu da son günlerde oldukça çok sorduğunuz, hatta duyduğunuz sorulardan biri oluyor. Eğer siz de “Kime ne alsam?” diye düşünenlerdenseniz bize kulak verebilirsiniz. Çünkü şimdi, yılbaşı hediye önerilerini sıralamaya başlıyoruz!

Beyaz kağıt ile paketlenmiş yılbaşı hediyeleri

Küçüklük Fotoğraflarınızı Misafirlere Gösteren Anneye Yılbaşı Hediyesi: Çerçeve

Size gözü gibi baktı, sizi kendinden daha çok düşündü. Siz onun bir nevi eserisiniz ve anneniz sizi çevresindeki herkese anlatmak, göstermek istiyor. Fotoğraf albümlerini çıkarıp gelen misafirlere bebekliğinizden bugüne, kronolojik sırayla fotoğraflarınızı göstermesi bu yüzden! İşte, tam da bu nedenle annenize yılbaşı hediyesi olarak güzel bir çerçeve alabilir ve hatta içerisine ailenizin bir fotoğrafını koyabilirsiniz. Bu güzel yeni yıl hediyesini çok seveceğine emin olabilirsiniz!

Yılbaşı hediyesi çerçeve

Evin Ustası Olan Babaya Yılbaşı Hediyesi: Elektrikli El Aleti

Monte edilmesi gereken dolap, boyanması gereken duvarlar, hatta gıcırdayan kapı… Evde yapılması gereken monte, tadilat ya da onarım işleri babanın kontrolündedir. Eğer yapabilirse kendi yapar, yapamazsa işi güvendiği bir ustaya emanet eder. Ama çoğu baba, bu tarz işlerden büyük bir zevk alır. Sizin babanız da bahsettiğimiz gibiyse ona alabileceğiniz en güzel hediye seçeneklerinden biri kesinlikle elektrikli el aletleri! Babanıza, en çok ihtiyaç duyduğu el aletini hediye edebilir ve böylece yeni yıl hediyelerini kullanarak işini kolaylaştırabilirsiniz.

Rahatsız Edilmek İstemeyen Kardeşe Yılbaşı Hediyesi: Kamp Malzemeleri

İster sizden büyük olsun ister küçük, kardeşinizin bazen odasına geçip müzik dinlediğine, yalnız başına film izlediğine şahit olmuşsunuzdur. Evet, yalnız kalmak da bir ihtiyaç; ama yalnız kalmak yerine kardeşinizi doğaya yönlendirebilir ve daha keyifli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz. Daha önce kamp yapmamış olabilir, hiç sorun değil. Yeni yılda taze bir başlangıç yapmaya karar versin yeter! Havalar biraz ısındığında, hediye ettiğiniz kamp malzemeleri ile kampa gidebilir.

Okumayı Sevdirmek İstediğiniz Çocuğa Yılbaşı Hediyesi: Masa Lambası, Sallanan Koltuk

Okumanın olduğu gibi okuma alışkanlığı kazanmanın da yaşı yok. Okumak bir ihtiyaç ve bu ihtiyacı karşılamak için alışkanlık kazanmak şart. Çocuğunuza güzel bir okuma alanı yaratarak bu alışkanlığı kazanması için onu motive edebilirsiniz. Mesela çalışma masasına koyabileceği ve rahat bir şekilde okuma yapabileceği masa lambası ya da okuma köşesi oluşturmak için yardım alabileceğiniz sallanan koltuk, yılbaşı için güzel hediyeler arasında!

Yılbaşı hediyesi masa lambası

“Misafirsiz Asla” Diyen Teyze ve Halaya Yılbaşı Hediyesi: Tepsi

Arkadaşları ile yaptığı ev buluşmaları, altın günleri… Teyzeleriniz, halalarınız, yengeleriniz ya da kuzenleriniz… Misafirlerine güzel servisler yapabilmeleri için onlara şık tasarımlı, dikkat çekici tepsiler almaya ne dersiniz? Bu arada eğer dayınıza ya da amcanıza da tepsi alabilirsiniz. Ne de olsa bir evde şık bir tepsiye her zaman ihtiyaç var!

Detaylara Önem Veren Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi: Duvar Panosu

Yaşadığınız çoğu anı hatırlıyor ve size de hatırlatıyorsa, küçük bir geziye çıkacağınız zaman bile her anı planlıyorsa, size önerilerde bulunuyorsa sevgilinizin detaylara önem verdiğini söyleyebiliriz. Peki, ona odasına şıklık katacak bir hediye almak ister misiniz? Kulağa güzel geliyor, değil mi? O halde sevgiliye yılbaşı hediyesi fikirleri arasında yer alan birbirinden güzel duvar panolarını kız/erkek arkadaşınıza hediye edebilirsiniz.

Yılbaşı hediyesi duvar panosu

Poster Meraklısı Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi: Tablo

Hayali karakterlere ya da güzel resimlere duvarda yer vermek neredeyse herkesin dekorasyon amacıyla yardım aldığı bir şey. Siz de arkadaşa yılbaşı hediyesi almak istiyorsanız tablo hediye edebilir ve evinin ya da odasının şıklığına katkı sağlayabilirsiniz.

Evinin Kapılarını Açan Misafirseverlere

Yılbaşını kendi evinizde geçirmiyorsanız ve ailenizden birinin ya da bir arkadaşınızın evine gidiyorsanız ona bir hediye alabilirsiniz. Alacağınız hediyeyi, ev sahibinin ihtiyaçlarına göre belirleyebilir ya da yukarıdaki hediye önerilerimizden yararlanabilirsiniz. Mesela yılbaşına evinde gireceğiniz kişi lezzetli içecekler yapmayı seviyorsa kişisel blender ya da ev dekorasyonuna önem veriyorsa dekoratif ayna alabilirsiniz! Tamamen sizin zevkinize ve ev sahibinin ihtiyacına kalmış!

Eğer yılbaşı akşamı sevdikleriniz ile güzel bir sofranın etrafında güzel vakit geçirmek için evinizde buluşacaksanız “Fark Yaratın! Yılbaşı Sofrası Dekorasyon Önerileri ve Örnek Yılbaşı Menüleri” yazımız tam size göre.

Birbirinden güzel yılbaşı hediyeleri Koçtaş’ta!

 

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koctas

%d blogcu bunu beğendi: