Site icon blog.koctas.com.tr

Kitaplık Montajı Nasıl Yapılır?

Kitaplık Montajı

Hepsi birbirinden değerli kitaplarınıza, zevkinize uygun şık kitaplıklarda yer vermek hakkınız! Peki, kitaplık montajı nasıl yapılır?

Kitaplık Montajı İçin Gerekli Malzemeler Nelerdir?

Kitaplık Montajı Nasıl Yapılır?

Raflı, çekmeceli, kapaklı… Evinize uygun pek çok kitaplık modeli Koçtaş’ta sizi bekliyor! Bu arada dilerseniz evde kendi kitaplığınızı yapmanız da mümkün! “Kendin Yap Kitaplık Fikirleri” yazımız, el emeğinizle tasarruflu ve şık kitaplıklar yapmanız için size yardıma hazır!

Kitaplık Montajı İçin Yardıma mı İhtiyacınız Var? Ustabilir Bir Tık Uzağınızda

Eğer Koçtaş’tan bir kitaplık aldıysanız ürün montajı için 0850 209 50 50 numaralı Müşteri Hizmetleri birimimizi arayabilir ve ürün montajı hizmeti hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Koçtaş’tan alın ya da almayın, mobilya montajı için Ustabilir’den de yardım alabilirsiniz!

Ustabilir ile mobilya montajından dekorasyona, hatta tesisata kadar farklı kategorilerde hizmet veren ustalara kolayca ulaşabilirsiniz. Uygulamada, ustanın size yakın bir lokasyonda olması ya da yüksek puana sahip olması gibi filtrelerden yararlanarak dilediğiniz ustaya hizmet talebinizi gönderebilirsiniz. Üstelik Ustabilir uygulamasını ücretsiz ve komisyonsuz olarak kullanırsınız!

Ustabilir’i şimdi keşfedin!

Web: http://www.ustabilir.com.tr/

iOS Uygulaması: apple.co/2YV09dY

Android Uygulaması: bit.ly/2YSlF2P

Exit mobile version