Site icon

Robot Süpürge İncelemesi: Roidmi Eve Vacuum Mop ve Roidmi Eve Plus Vacuum Mop

Roidmi Eve Robot Süpürge

Ev işlerine ayırdığınız zamandan tasarruf etmek ve ev hayatını daha pratik kılmayı istemek hakkınız. İşte, son yıllarda kendilerinden sıklıkla bahsettiren robot süpürgeler de tam olarak bu görevi üstleniyor. Robot süpürge alırken dikkat edilmesi gerekenleri inceleyip bu doğrultuda karar verdikten sonra birkaç model arasında kalmış olabilirsiniz.

Son ayların en dikkat çeken ürünlerinden Roidmi robot süpürgeler arasında karar vermek istiyorsanız da doğru yerdesiniz. Çünkü şimdi, Roidmi Eve robot süpürge modellerini incelemeye başlıyoruz.

Roidmi Eve Vacuum Mop ve Roidmi Eve Plus Vacuum Mop Arasında Ne Fark Var?

Roidmi akıllı süpürgenin bu iki modeline ilk baktığınızda dikkatinizi çeken şey kesinlikle birinin (Roidmi Eve Plus Vacuum Mop) daha büyük bir istasyona sahip olması. Fakat bu istasyonun daha büyük olmasının bir nedeni var. Bu neden aslında Roidmi Vacuum Mop akıllı robot süpürge modellerini ayrıştıran ana özellik!

Kullanılan robot süpürge iki modelde de aynı, fakat Roidmi Eve Plus Vacuum Mop ek olarak “Vakumlu Boşaltma Sistemi”ne sahip. Yani daha büyük istasyonu olan akıllı süpürge, toz toplama haznesi dolduğunda bu istasyona gidip haznesinin boşalmasının ardından temizliğe devam edebiliyor. Dolayısıyla sürekli toz haznesi boşaltmak zorunda kalmıyorsunuz. 3 litrelik harici toz torbası dolduğunda tozla temas bile etmeden torbayı alandan çekerek hazneyi temizleyebiliyorsunuz. Bu da hayatınıza büyük pratiklik sağlıyor. 

Bu ek toz istasyonu, iki modelin toplam ağırlıklarını ve harcadıkları gücü de etkiliyor. Roidmi Eve akıllı süpürgenin tek başına ağırlığı 3.6 kg iken şarj istasyonunun ağırlığı 0.4 kg. Toz toplama istasyonu ise 2.7 kg. Yani Eve Plus Vacuum Mop diğer modelden toz toplama istasyonu nedeniyle biraz daha ağır. Ayrıca sadece robot süpürgenin gücü 50W iken toz toplama haznesi buna ek olarak 850W daha fazla harcıyor.

Roidmi Eve Vacuum Mop ve Roidmi Eve Plus Vacuum Mop’un Diğer Özellikleri Neler?

Robot süpürge satın almak istiyorsanız elbette tüm özelliklerini incelemelisiniz. Daha önce de bahsettiğimiz gibi bu iki süpürgenin toz istasyonu dışındaki özellikleri aynı. Şimdi, Roidmi Eve akıllı süpürgenin özelliklerini sıralayalım.

Roidmi Eve Akıllı Süpürge Modelleri Kimler İçin Uygun?

Geniş bir alanı verimli bir şekilde temizlemek isteyenler ve son teknoloji ile geliştirilmiş bir robot süpürgeye sahip olmak isteyenler, Roidmi Eve akıllı süpürgeleri tercih edebilir. Bunun yanı sıra akıllı süpürgenin toz haznesinin özel istasyona boşaltılması ve bu haznenin torbası dolduğunda toz yığınına dokunmadan torbayı atma fikrine sıcak bakıyorsanız bu durumda Roidmi Eve Plus Vacuum Mop’u tercih edebilirsiniz.

Son dönemlerin en başarılı süpürgelerinden biri kabul edilen Roidmi Eve akıllı robot süpürgeler ve diğer süpürge modelleri Koçtaş’ta sizi bekliyor.

Exit mobile version