Evde yapabileceğiniz yılbaşı süsleri nelerdir?
Akıllı Çözümler Yeni Yılı Tasarruflu Karşılamak İsteyenlere: Kendin Yap Yılbaşı Süsleri

Yeni Yılı Tasarruflu Karşılamak İsteyenlere: Kendin Yap Yılbaşı Süsleri

Planınızı yaptıysanız ve yeni yıla dair dileklerinizi sıraladıysanız yılbaşı akşamına büyük oranda hazırsınız demektir. Günlük hayatınızda yılbaşı atmosferini hissetmek için ekstra çaba sarf etmenize gerek yok. İşe giderken kullandığınız ana yoldaki ışıklandırmalar, alışveriş merkezlerinde ve mağazalardaki süslemeler size yılbaşının geldiğini haber veriyor ve o ruhu hissetmeniz için yeterli oluyor. Peki ya evinizde durum nasıl? Yılbaşını geçirmek için en keyifli ve en huzurlu alanlardan biri olan evlerinizde sevdiklerinizle birlikte yeni yıla girmeyi planlamış olabilirsiniz. Evet, bu kesinlikle güzel bir plan; ama yılbaşı süslemelerini aksattığınız durumda bu atmosferi tam olarak yakalayamayabilirsiniz. Bu nedenle evinizi yılbaşı dekorasyonu doğrultusunda düzenlemeniz oldukça önemli. Eğer bunun için bir bütçe ayırmadıysanız hiç merak etmeyin, birbirinden güzel kendin yap yılbaşı süsleri fikirleri sayesinde tasarruflu bir şekilde evinizi yılbaşına hazırlamanız mümkün. Şimdi, uygulayabileceğiniz el yapımı yılbaşı süsleri nasıl yapılır, anlatalım ve yılbaşı atmosferini evinizde yaratmanıza yardımcı olalım.

Elbise askısından kapı süsü nasıl yapılır?


İster evinizin ister odanızın kapısında, hatta isterseniz salonunuzun duvarında… Kendin yap kapı süsüne dilediğiniz noktada yer verebilirsiniz. Yılbaşı dekorasyonu fikirlerini hayata geçireceğiniz yılın son günlerinde dilediğiniz yılbaşı süslerini kullanarak yapabileceğiniz elbise askısından kapı süsü, evinizi daha renkli kılmanıza yardımcı olacak. Üstelik yılbaşı kapı süsü yapımı düşündüğünüzden çok daha kolay. Belirttiğimiz adımları eksiksiz yerine getirmeniz yeterli!

Işıltılı kozalak sepeti nasıl yapılır?

Yılbaşı dekorasyonunu renkli kılan en önemli ürünlerden biri de tabii ki yılbaşı LED ışıkları. LED şeritleri, doğanın evinizdeki yansıması olacak kozalaklarla bir araya getirerek evinizin her odasında, hatta iş yerinizde bile yer verebileceğiniz bir yılbaşı süsü yapabilirsiniz.

Ağaç dallarından mumluk nasıl yapılır?

Doğayı yılbaşı dekorasyonu ile buluşturmak sizce de güzel fikir değil mi? İnce ağaç dalları ile evlerin küçük ama olmazsa olmaz dekoratif objelerinden olan mumlukları bir araya getirerek yapımı kolay yılbaşı süslerinden birine evinizde yer verebilirsiniz.

Şişelerden yılbaşı süsleri nasıl yapılır?

Evinizde kullanmadığınız cam şişeler varsa sakın atmayın. Hayal gücü yardımıyla geri dönüşüme katkı sağlayarak ondan mükemmel bir yılbaşı süsü yapmanız mümkün! Üstelik bu yılbaşı süsüne sadece yeni yıla yaklaşırken evinizde yer vermelisiniz diye bir şey yok. Şişeden süsler her zaman evin farklı yerlerini süslemek için ideal! Hatta dilerseniz bu süsleri yılbaşı hediyesi olarak sevdiklerinize de armağan edebilirsiniz.

Çerçevelerden yılbaşı ağacı nasıl yapılır?

Eğer amacınız evinizi bir yılbaşı ağacıyla süslemekse ama bunu çam ağacı görünümündeki yılbaşı ağaçlarıyla yapmak istemiyorsanız çerçevelerinizden yararlanabilirsiniz. Çerçevelerden yılbaşı ağacı sayesinde yeni yılı; ışıl ışıl, sıra dışı bir şekilde karşılayacağınızdan şüpheniz olmasın!

Paletten yılbaşı ağacı nasıl yapılır?

Ev dekorasyonunuzda rustik izler varsa yılbaşı dekorasyonunda da bu etkiyi yok etmeyin. Nasıl mı? Paletten yılbaşı ağacı size bu konuda yardım etmeye hazır! Paletin üzerine bir yılbaşı ağacı çizip paleti süsleyerek evinizin dilediğiniz yerine konumlandırabilir ve yılbaşı atmosferini hakkıyla yansıtabilirsiniz.

Halat ve dallardan yılbaşı ağacı nasıl yapılır?


Doğal, minimal; ama bir o kadar da renkli… İşte, ağaç dalları ve halat yardımıyla böyle bir kendin yap yılbaşı ağacı yaratmanız mümkün! Üstelik dallardan yılbaşı ağacının üzerine Koçtaş’tan alacağınız rengârenk yılbaşı süslerini de asarak ağacı dilediğiniz şekilde süsleyebilirsiniz.

 

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Takip Et!
This error message is only visible to WordPress admins
HTTP Error. Unable to connect to the Instagram API. Feed will not update.