2021 Duvar Renkleri
Pratik Çözümler Alanlara Göre Yılı Yansıtan Duvarlar: 2021 Trend İç Cephe Boya Renkleri

Yılı Yansıtan Duvarlar: 2021 Trend İç Cephe Boya Renkleri

Belki yeni bir eve taşınacağınız, belki de yaşadığınız evde bir değişikliğe veya minik bir tadilata ihtiyacınız olduğu için duvarlarınızı boyamaya karar verdiniz. Seçeceğiniz iç cephe boya renginin ev dekorasyonunda tercih ettiğiniz renk paletine, duvarınızın yapısına uygun 

olması ise hayalinizdeki uygulamaya ulaşmanız için çok önemli. Ayrıca bunların yanı sıra trendlerin izinden giden biriyseniz yılın moda iç cephe duvar renklerini de tercih edebilirsiniz! İşte, o dikkat çeken 2021 duvar boya renkleri:

Nihai Gri

2021 Pantone Rengi Nihai Gri

Gri, birkaç yıldır oldukça popüler ve yaşam alanlarına hava katan renklerden biriydi. Bir gri tonu olan ve 2021 Pantone renklerinden biri seçilen nihai gri ise bu yıl duvarlarda bolca yer alacak gibi.

Aydınlık Sarı

2021 Pantone Rengi Aydınlık Sarı

2021’in Pantone renklerinden bir diğeri olan aydınlık sarı, evlere enerjik bir hava katmak için göreve hazır! Aydınlık sarıyı dilerseniz bir duvarınıza ya da duvarınızın bir bölümüne uygulayabilirsiniz. Nihai gri ile aydınlık sarıya aynı alanda yer vermek ise 2021 duvar renklerini hakkıyla uygulamak demek!

Ayrıca 2021 Pantone renkleri ile ev dekorasyonu önerilerimize göz atarak nihai gri ve aydınlık sarıya yaşam alanınızda yer vermek için ilham alabileceğiniz fikirlere de ulaşabileceğinizi belirtmeden geçmeyelim.

Siyah

2021 Duvar Boya Renkleri

Takvimde belirtilen yıllar değişse de söz konusu trend renkler olduğunda değişmeyen bir şey var: Siyahın popülerliği. Üstelik artık siyah, ev dekorunda geçtiğimiz yıllara nazaran daha cesur bir şekilde kullanılıyor. Eğer odanız küçük değilse siyah rengi duvarlarınızda tercih edebilirsiniz. Dilerseniz “Her Zamankinden Daha Popüler: Siyah Ev Dekorasyonu Örnekleri” yazımıza göz atarak bu trendi hayata geçirmenize yardımcı olacak fikirlere ulaşabilirsiniz.

Sis Beyazı

Trend İç Cephe Boya Renkleri 2021

Sade ve klasik görünümden vazgeçemeyenler için ideal bir seçim olan sis beyazı tüm duvarlara uygulanabilir. Fakat daha dikkat çekici bir görünüm istiyorsanız bu rengi; siyah, gri, kahverengi gibi koyu renkler ile duvarınızda kombinleyebilir ve şık bir duvar dekorasyonu için önemli bir adım atabilirsiniz.

Flamingo Pembesi

2021 Duvar Renkleri

Pastel tonlarından yararlanarak duvarlarınıza yeni bir görünüm vermeyi amaçlıyorsanız flamingo pembesini tercih etmeye ne dersiniz? Samimi ve sakinleştirici bir etki oluşturan flamingo pembesi özellikle gri ve mavi tonlarıyla kombinlendiğinde hoş bir oda dekorasyonu yapmanıza yardımcı olabilir. Bu arada flamingo pembesinde açık ve koyu birkaç ton bulabileceğinizi belirtmeden geçmeyelim.

Gök Mavisi

Duvar Renkleri 2021

Sakinlik ve huzur veren, güvende hissettiren mavinin gök mavisi tonu evin her odası, özellikle de yatak odaları için oldukça uygun. Eğer gök mavisini tek başına kullanmak istemezseniz klasik mavi ya da koyu lacivert tonları ile bu rengi kombinlemeniz de mümkün.

Metalik Renkler

2021 İç Cephe Renkleri

Gümüş, altın, bakır… Metalik detaylar hem mobilyalarda hem de dekoratif ürünlerde son yıllarda oldukça popüler. Şimdi ise sıra duvarlarda! Metal renklerdeki hobi boyaları ve efekt damgaları sayesinde duvarlarınızda metal yansımalar oluşturmanız mümkün! Renk seçiminde ise hem duvar rengini hem de oda dekorasyonundaki renk paletini dikkate almanız gerektiğini hatırlatalım.

2021 trend boya renklerini paylaştık. Tercih ettiğiniz renk ne olursa olsun Koçtaş mağazalarında dilediğiniz rengi ücretsiz bir şekilde oluşturabileceğinizi not düşelim. Siz sadece hayal ettiğiniz rengi söyleyin, biz de Koçtaş mağazalarındaki boya makinelerinde istediğiniz rengi birkaç dakikada hazırlayalım!

İç cephe boyaları ve ihtiyacınız olan boya malzemeleri Koçtaş’ta sizi bekliyor. Bu arada duvarlarınızı kendiniz boyamak istiyorsanız “Duvarlarınızı Yenileyin: Duvar Nasıl Boyanır?” içeriğimizi okuyabilirsiniz. Duvar boyamaya zamanınız yoksa da Ustabilir’de boya-badana ustaları ile görüşebilir ve fiyat bilgisi aldıktan sonra ustalarla anlaşabilirsiniz.

Paylaş

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.