Site icon

Duvarlarda Fotoğraf İsteyenlere: 3 Çerçevesiz Duvar Dekorasyonu Önerisi

Çerçevesiz Duvar Dekorasyonu

Yaşam alanlarınızı şık ve dikkat çekici kılmak için dekorasyon stillerinden yardım alıyorsunuz. Söz konusu alanın ruhunu anında değiştirebilecek duvar dekorasyonu olduğunda ise duvar boyaları, duvar kâğıtları, tablolar, duvar saatleri, hatta dekoratif aynalar imdadınıza yetişiyor. Tabii genellikle çerçeveler içerisinde yer alan ve sizi bir nevi zaman yolculuğuna çıkaran fotoğrafları da unutmamak lazım. Peki, fotoğraflarınıza duvarda çerçevesiz bir şekilde yer vermeye ne dersiniz? İşte, ister tasarruflu bir dekorasyon yapmak isteyenlere ister farklılık arayanlara yardımcı olacak 3 çerçevesiz fotoğraf asma fikri:

1. Bant Tekniği ile Hobi Boyasından Çerçeve Yapımı

İtiraf edelim, çerçeveler oldukça estetik objeler. Zaten tam da bu nedenle duvar dekorasyonlarında bol bol onlardan yardım alıyoruz. Peki, çerçeve kullanmadan, duvarınızda çerçeve varmış algısı oluşturmak ister misiniz? Bunun için elbette ki hobilerin yanı sıra eşya yenileme, duvarları güzelleştirme gibi farklı amaçlarla da kullanılabilen hobi boyalarından yardım alacağız.

Malzemeler

Nasıl Yapılır?

2. Hobi Boyası ve Desen Aparatıyla Ahşap Görünümlü Çerçeve Yapımı

Rustik esintilerin var olduğu bir ev, doğanın yansımalarına sahip olduğu anlamına gelir. Peki, siz de ufak bir kendin yap fikri ile doğanın huzuruna duvarlarınızda yer vermeye ne dersiniz? Fotoğraflarınızı ahşap plakalar üzerine yerleştirmişsiniz gibi görülecek bu fikrin en dikkat çekici duvar dekorasyonu önerileri arasında yer aldığına emin olabilirsiniz!

Malzemeler

Nasıl Yapılır?

3. LED Işıkla Anı Köşesi Yapımı

Son yıllarda fotoğraf asma fikirleri arasında en ön planda olanlardan biri de duvara iple fotoğraf asma! Özellikle genç ve çocuk yatak odalarına çok yakışan bu duvar dekoru fikrini hayata geçirmek ise oldukça kolay!

Malzemeler

Nasıl Yapılır?

Dilerseniz videomuzu izleyerek anı köşesi yapımı hakkında diğer ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

Duvar dekorasyonu fikirleri ile evinizin şıklığına şıklık katmanız mümkün! Fikirleri hayata geçirirken ihtiyacınız olabilecek boya ve boya malzemeleri, hırdavat ürünleri, dekoratif ürünler Koçtaş’ta!

*Görseller temsilidir.

Exit mobile version