Çocuklara oyuncakları anımsatan ev eşyaları.

Bize Göre Eşya, Çocuklara Göre Oyuncak Olan Ürünler

Çocukların hayal gücünün sınırı yok! Dünyayı tanırken keşfettikleri her şeye farklı bir bakış açısıyla yaklaşabilen çocukların evrenlerini genişletebilmeleri, kişiliklerinin gelişmesi ve yeni bilgileri daha kolay öğrenebilmeleri için oyun oldukça önemli bir kavram. Ayrıca çocukların oynadıkları oyunları gözlemleyerek ve çocuğunuzla oyun oynayarak onların dünyasını anlayabileceğiniz, çocuğunuzu daha yakından tanıyabileceğiniz keyifli bir yolculuk yapmanız da mümkün.

Teknoloji nedeniyle zamanla değişen “oyun” algısına rağmen oyun oynama isteğinin hiç azalmadığını, çocuklar için bir ihtiyaç olduğunu fark etmişsinizdir. Örneğin siz de muhtemelen sokakta arkadaşlarınızla yakan top, misket, saklambaç oynayan nesildenseniz; ama çocuklarınız ya da yeğenleriniz oyun oynamayı daha çok evde, dijital bir şekilde gerçekleştiriyorlar. Fakat geçmişten günümüze hâlâ devam eden bir oyun geleneği var! Tabii ki evdeki eşyanın çocuklar için oyuncağa dönüşme potansiyelinden bahsediyoruz. Hangimiz çocukken bunu yapmadık ki? 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel olarak hazırladığımız bu içerikte, nostaljik olduğu kadar çocuğunuzun bugün yaptıklarını da görebileceğiniz bir yolculuk yapacağız. Haydi, şimdi bizim için sadece eşya ama çocuklara göre oyuncak olan ürünleri tanıyalım ve bu doğrultuda çocukların dünyalarını yakından inceleyelim!

Çocukların ev eşyalarından çeşitli oyuncaklar tasarlamaları.

 

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Takip Et!
This error message is only visible to WordPress admins

Error: The account for koctas needs to be reconnected.
Due to recent Instagram platform changes this Instagram account needs to be reconnected in order to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

%d blogcu bunu beğendi: