Site icon blog.koctas.com.tr

Çocuklar Gibi Şen Olun: DIY 23 Nisan Süsleri

23 Nisan Süslemeleri

23 Nisan, renk, heyecan ve neşe dolu bir bayram. Elbette sadece çocuklar için değil, biz büyükler için de mutluluk verici bir gün. Ne de olsa 23 Nisan, Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı tarih. Biz de büyük küçük herkesin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlarız! 

Bayram coşkusunu evinizde de hissetmeniz ve bugünü çocuğunuzla en keyifli şekilde paylaşmanız için 23 Nisan’a özel kendin yap süs önerileri hazırladık. Gelin, 23 Nisan süslemeleri nasıl yapılır, birlikte bakalım. Siz de 23 Nisan mutluluğunu doyasıya yaşayın. 

23 Nisan Çocuk Odası Süsleri Yapımı

Çocuğunuzun da katılımı ile yapabileceğiniz 23 Nisan çocuk odası duvar süslerinden ilkine bakalım:

Kağıttan Kalp Yapımı

Görsel Kaynak

Origami kalp yapımı gibi uzun süre uğraşmanıza gerek olmayacak bu süsleme için gerekli malzemeler şunlar:

Kağıttan kalp yapımı için şu adımları uygulayabilirsiniz:

Yan yana dizili kalp şeklinde 23 Nisan süsünüz hazır oldu bile. Bu yöntemi uygulayarak çiçek, çocuk ya da farklı şekillerde el işi kağıdı ile süslemeler yapabilirsiniz. 

Kağıttan Yelpaze Süs Yapımı

Çocuğunuzun odasındaki avizeye ya da cama asabileceğiniz güzel bir 23 Nisan süsü hazırlamak için gerekli malzemeler şunlar:

Yalnızca bu üç malzeme ile kağıttan yelpaze süsü yapmak için şu adımları uygulayabilirsiniz:

23 Nisan Kapı Süsü Yapımı

Görsel Kaynak

A4 kağıdından süs yapımı kendin yap fikirleri içerisinde uygulaması en kolay olanlardan birisi. Genellikle çok az malzeme gerektiği için de kırtasiyeye gitmeden bu süslemeleri kolaylıkla yapabilirsiniz. 23 Nisan’a özel kapı süsü malzemeleri şunlar:

Evde kapı süsü yapımı için takip etmeniz gereken adımlar ise şöyle:

Çelenk kapı süsünü sakız yapıştırıcı ya da bir ip yardımı ile çocuğunuzun kapısına asabilirsiniz.

23 Nisan Dekoratif Duvar Süsleri Yapımı

Görsel Kaynak

23 Nisan, tüm dünya çocuklarına bir armağan. Bu ortak heyecan hissini çocuğunuza da yaşatmak için dünya çocuklarını temsil eden bir süs hazırlayıp salon, balkon ya da çocuk odası duvarına asabilirsiniz. Önce kolay duvar süsü yapımı için gerekli malzemelere göz atalım:

Evde duvar süsü yapımı için de bu adımları izleyebilirsiniz:

23 Nisan Balkon Süsleri Yapımı

Görsel Kaynak

Evin içine bayram havası kattınız. Şimdi, sıra mahallenizdeki tüm çocuklar ile de bu neşeyi paylaşmakta. Balkonunuza renk katacak kendin yap (DIY) 23 Nisan süsü için şu malzemeler gerekli:

Evde 23 Nisan süslemesi yapmak için şu adımları uygulayabilirsiniz:

Evde 23 Nisan süsü yapımı için gerekli yapıştırıcıları Koçtaş’tan temin edebilirsiniz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı neşe içerisinde geçirmenizi dileriz.

Exit mobile version