Site icon

Gardırop Montajı Nasıl Yapılır?

Gardırop Montajı

Severek aldığınız giysilerinizin evi olan gardıroplar, yaşam alanlarının olmazsa olmazları arasında. Aldığınız gardırop modeli ne olursa olsun gardırop montajı yaparken izlemeniz gereken ana adımlar ise burada! İşte, “Gardırop kurulumu nasıl olur?” sorusunun ana hatlarıyla cevabı:

Gardırop Montajı İçin Gerekli Malzemeler Nelerdir?

Gardırop Montajı Nasıl Yapılır?

Gardırop modellerine göre değişiklik gösterse bile gardırop kurulumunun ana hatları bu şekilde. Yine de en doğru yönlendirmenin ürün kılavuzu olduğunu belirtmeden geçmeyelim. İhtiyacınızı karşılayacak birbirinden şık gardırop modelleri Koçtaş’ta! Bu arada kullanım alışkanlıklarınıza ve ihtiyacınıza en uygun gardırobu alabilmek için “Gardırop Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler” yazımızı da okumanızı öneririz.

Gardırop Montajı İçin Ustabilir Yanınızda

Koçtaş’tan aldığınız gardırobunuzun montajı için 0850 209 50 50 numaralı Müşteri Hizmetleri birimimizi arayabilir ve ürün montajı hizmeti hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Koçtaş’tan alın ya da almayın, mobilya montajı için Ustabilir’den de yardım alabilirsiniz!

Ustabilir ile mobilya montajından elektrik tesisatı işlerine, dekorasyondan musluk tamirine, hatta dış mekân düzenlemelerine kadar farklı kategorilerde hizmet veren ustalara sadece bir tıkla ulaşabilirsiniz. Uygulamada, ustanın size yakın bir lokasyonda olması ya da yüksek puana sahip olması gibi filtrelerden yararlanarak dilediğiniz ustaya hizmet talebinizi gönderebilirsiniz. Üstelik Ustabilir uygulamasını ücretsiz ve komisyonsuz olarak kullanırsınız!

Ustabilir’i şimdi keşfedin!

Web: http://www.ustabilir.com.tr/

iOS Uygulaması: apple.co/2YV09dY

Android Uygulaması: bit.ly/2YSlF2P

Exit mobile version