Site icon

Huzur Evinizde! Doğayı Dekorasyona Taşımak #GüzelFikir

Doğayı dekorasyona taşımak

Kendinizi bir ormanda ya da deniz kenarında hayal edin. Huzur buluyorsunuz, değil mi? Evet, doğanın huzur verici yanı olduğu bir gerçek. İşte, tam da bu nedenle doğayı evinize taşıyacak ev dekorasyonu fikirlerini uygulamayı siz de çoğu kişi gibi çok seviyorsunuz. Çiçek desenli duvar kâğıtları, birbirinden farklı bitkiler, doğa tabloları ya da yeşil ve mavi gibi doğayı çağrıştıran renkler… Aslında hepsi doğal ve en güzel ev dekorasyonlarını yapmak için yardım aldığınız dekorasyon malzemeleri! Peki, bu bilindik yöntemlerin dışında hangi dekorasyon uygulamalarından yararlanabilirsiniz? İşte, evinize doğayı taşımak için faydalanabileceğiniz dekorasyon fikirleri!

1. Yapraklar, Dallar ve Kuş Tüyleri Aslında Çerçevelemelik!

Ağaçlar, doğa dendiğinde akıllara gelen ilk şey! O halde ağaçların ya da bitkilerin dallarına ve yapraklarına ev dekorasyonunda yer vermek kesinlikle güzel fikir. Üstelik bu fikri, son dönemlerin oldukça popüler dekorasyon ürünleri arasında yer alan çerçevelerden yardım alarak uygulayabilirsiniz. Çünkü çerçeveler artık sadece fotoğrafları ya da tabloları sergilemek için kullanılmıyor! Şimdi, çerçeveleri nasıl doğa ile buluşturabileceğinizi anlatalım.

İhtiyacınız Olan Malzemeler

Nasıl Yapılır?

2. Yapay Çiçeklere de Çerçevelerde Yer Var

Duvar dekorasyonunuzu daha şık kılmaya ne dersiniz? Yaşam alanlarımızın çehresini değiştirebilecek kuvvette olan duvar dekorasyonunda bu sefer alışılmışın dışında bir fikri uygulamaya hazır olun! Çerçevelerin içlerini yapay çiçekler ile doldurarak dikkat çekici bir duvar dekorasyonu kendin yap fikrini hayata geçebilirsiniz. Şimdi, önümüzdeki ayların popüler duvar dekorasyonu süsleri arasında yer alacak bu fikri nasıl uygulayabileceğinizi anlatalım.

İhtiyacınız Olan Malzemeler

Nasıl Yapılır?

3. Evinizi Taşlarla Renklendirin

Ev dekorasyonu ürünlerine evinizde yer vermek için illa onları satın almanız gerekmiyor. Hatta verdiğimiz kendin yap dekorasyon ürünleri de bu söylediğimizin bir kanıtı! Şimdi, yine evinizin dekorasyonuna tasarruflu bir şekilde katkı sağlayacak bir fikir daha sunacağız. Üstelik bu fikri uygulamak oldukça kolay.

İhtiyacınız Olan Malzemeler

Nasıl Yapılır?

4. Çiçekli Su İçerisinde Yüzen Mumlar Evlerin Yeni Trendi

Mumlar, modası geçmeyecek ev dekorasyonu aksesuarları arasında. Fakat ev dekorasyonu trendleri doğrultusunda, çerçeveler gibi onların da kullanım şekilleri değişiyor. Ev dekorasyonunun olmazsa olmazları arasında yer alan ve küçük ama etkili aksesuarlar olan mumlar artık yüzmeleri için fanuslara yerleştiriliyor! O halde şimdi, doğal esintilerle yüzen mumlarla dekorasyon yapımı nasıl olur, anlatalım.

İhtiyacınız Olan Malzemeler

Nasıl Yapılır?

Küçük dokunuşlarla ev dekorasyonunda doğaya yer vererek huzur bulmak #güzelfikir!

Exit mobile version