Site icon

Eğlence Başlasın: Kampta Oynanabilecek Oyunlar

Kampta Oynanabilecek Oyunlar

Kamp yerinizi belirlediniz, çadırınızı kurdunuz, güzel bir çay yaptınız ve o mükemmel manzarayı izlemeye, temiz havanın tadını çıkarmaya başladınız. Hayali bile güzel, değil mi? Fakat yine de belli bir zaman sonra yapacak bir şeyler arayabilir ve birlikte kamp yaptığınız arkadaşlarınızla eğlenmek isteyebilirsiniz. Hiç merak etmeyin; sizin için birbirinden güzel kamp oyunları önermeye geldik!

Vazgeçilmezler: Kutu Oyunları

UNO, Tabu, Trivial Pursuit, Codenames, Jenga… Hepimizin favori bir kutu oyunu vardır. O halde kampta eğlenmek için elbette bu kutu oyunlarından faydalanabilirsiniz. Fakat kutu oyununuz yoksa ya da kutu oyunu oynamak istemiyorsanız da hiç sorun değil. Kampta oynanacak oyunlar için alternatif bol!

İyi Strateji, Bol Eğlence: Vampir Köylü

Vampir Köylü en eğlenceli oyunlardan biri! Eğer ilk kez oynayacaksanız bundan sonra arkadaş ortamında bu oyunu sık sık oynamak isteyeceğinize emin olabilirsiniz. Minimum 4 kişi ile oynanabilecek Vampir Köylü nasıl oynanır, kısaca anlatalım.

Hem Saklambaç Hem Strateji: Bayrağı Ele Geçir

Minimum 5 kişi ile oynanabilecek olsa da Bayrağı Ele Geçir, ne kadar kalabalık grupla oynanırsa o kadar eğlenceli olan bir oyun! Haydi, şimdi, Bayrağı Ele Geçir oyununun kurallarını anlatalım.

Hayal Gücü ve Duyu Buluşuyor: Ne Çizdiğimi Tahmin Et

Bu oyunu oynamak için ihtiyacınız olan sadece bir kâğıt, bir de kalem! Ne Çizdiğimi Tahmin Et, oldukça basit ve bir o kadar da eğlenceli bir oyun.

Zoru Sevenlere: Slickline

Oyun oynarken başkalarıyla rekabet etmek elbette keyifli, ama amaç eğlenmek değil mi? O halde başkalarıyla rekabeti bir kenara bırakıp kendimizle rekabet edebilir ve eğlencenin dozunu yükseltebiliriz! Slickline ise tam olarak bunu sağlayacak bir kamp oyunu. İşte, slickline aktivitesi hakkında bilmeniz gerekenler:

Kampta oynanacak oyunlar sayesinde kamp yapmak daha keyifli bir hal alabilir. Bu arada tam zevkinize uygun kamp alanı seçme konusunda “Kamp Tatili Planlama Rehberi” size yardımcı olabilir; göz atmayı ihmal etmeyin. Ayrıca ihtiyaç duyabileceğiniz kamp malzemeleri Koçtaş’ta sizi bekliyor; hatırlatmadan geçmeyelim!

Exit mobile version