Site icon

Kendin Yap Balkon Sediri Önerileri

Kendin Yap Kolay Sedir Yapımı

Balkon keyfi yapmak, güzel havanın tadını çıkarmak için bahçe mobilyaları olmazsa olmazlardan! Fakat balkon ve teraslarda zaman geçirmek için illa bir koltuk almak zorunda değilsiniz. Çünkü basit balkon sediri kendin yap projeleri sayesinde mobilyanızı tasarruflu ve oldukça pratik bir şekilde yapmanız da mümkün! O halde sizi daha fazla bekletmeyelim ve “Evde sedir nasıl yapılır?” sorusunun yanıtını verelim.

Şimdi Eskileri Değerlendirme Zamanı: Eski Kitaplıktan Balkon Sediri Yapımı

Kitaplarınız sığmadığı için yeni bir kitaplık aldıysanız ve evinizde fazla bir kitaplık varsa mükemmel! Çünkü o eski kitaplıktan müthiş bir sedir elde edebilirsiniz!

Gerekli Malzemeler

Nasıl Yapılır?

Dilerseniz kitaplıktan sedir yapımının ipuçlarını verdiğimiz videomuzu da izleyebilirsiniz.

Minik bir not: Kitaplığı hobi boyaları ile pratik bir şekilde boyayarak mobilyanızı yenilerken renklendirmeniz de mümkün!

Balkonlarda Rustik ve Modern Hava: Paletten Balkon Sediri Yapımı

Biliyorsunuz, ahşap paletler son yıllarda ev dekorasyonunun gözdelerinden. Sehpadan yatağa kadar farklı mobilyalar yapmanıza imkân veren paletlerden farklı koltuk modelleri oluşturmak da mümkün! Peki, paletten ahşap sedir yapımı için nasıl bir yol izlemelisiniz? İşte, sedir ve aynı zamanda bir bölümünü sehpa olarak kullanabileceğiniz paletten sedir yapımı

Gerekli Malzemeler

Nasıl Yapılır?

“Düşük Bütçeli ve Şık Balkon Dekorasyonu Fikirleri” yazımızda paletten balkon için sedir yapımı ve diğer önerilerimizi izleyebileceğinizi de belirtelim.

Minik bir not: Dilerseniz düz gönye ve akülü vidalamadan yardım alarak paletleri birbirine monte edebilir ve bu sayede kaymalarını engelleyebilirsiniz. Hatta palet sayısını artırarak köşe koltuk ya da bir koltuk takımı oluşturmanız bile mümkün!

“Kendin yap fikirleri ile zaman geçirmek güzel, ama ben balkonum için güzel bir mobilya almak istiyorum.” diyorsanız da Koçtaş’a göz atmanızı tavsiye ederiz. İhtiyacınıza, alanda uygulamak istediğiniz dekorasyon stiline ve elbette bütçenize uygun bahçe ve balkon mobilyaları Koçtaş’ta sizi bekliyor! Mevsimin tadını çıkarın! 

Siz de Kendin Yap Fikirlerinizi Paylaşmaya Ne Dersiniz?

Eğer siz sedir yapımı için farklı bir yol izliyorsanız ya da benzer kendin yap fikirleriniz varsa Koçtaş Yaşayan Evler Blog’a yazın, biz de yayımlayalım! Bu sayede fikirlerinizden okuyucularımız da yararlansın!

Yapmanız gereken tek şey bu konuda yazdığınız içeriği, konuyla ilgili yer vermek istediğiniz görselleri ve kişisel bilgilerinizi blog@koctas.com.tr adresine iletmek.

*Kişisel Bilgiler:

Exit mobile version