Site icon

Şıklığı Yaratın: Kendin Yap Masa Lambası

Kendin Yap Masa Lambası

Yoğun bir günün ardından en huzurlu olduğunuz yere yani evinize geldiniz ve çalışma masanıza oturup biraz kitap okumak istiyorsunuz. Ya da home ofis çalışıyorsunuz ve çalışma masanız evinizde en çok zaman geçirdiğiniz alanlardan biri. Belki de bir öğrencisiniz ve vize-final dönemlerinde konumunuz, sabahlara kadar çalışma masanız. Hangi dönemlerde hangi amaçla kullanırsanız kullanın, önemli olan çalışma masasındaki saatlerinizi verimli bir şekilde gerçekleştirebilmeniz.

Aydınlatma ise çalışma veriminiz ile doğrudan ilgili bir konu! “Çalışma Masası Aydınlatması Nasıl Olmalı?” yazımızda aydınlatmanın önemi ve masa lambası nasıl seçilmeli gibi konular üzerine durmuştuk. Bu içeriğimizde ise “Masa lambası nasıl yapılır?” sorusunun cevabını vereceğiz.

Bu arada önerdiğimiz masa lambalarını, çalışma odalarınızda kullanabileceğiniz gibi evinizin diğer odalarında da dekoratif olarak kullanabileceğinizi belirtelim. Şimdi, hazırsanız masa lambası kendin yap fikirlerini sıralamaya başlayalım!

Atık Malzemelerden Masa Lambası Yapımı

Geri dönüşüm hem doğayı hem de bütçenizi koruyabilmeniz için önemli. Zor gibi görünebilir, ama geri dönüşüm ile masa lambası yapmak sandığınızdan daha kolay; emin olabilirsiniz. 

Gerekli Malzemeler

Nasıl Yapılır?

Eski Abajurdan Dekoratif Masa Lambası Yapımı

Abajurlar artık sadece yatak odasında değiller. Evin her alanını daha şık bir hale getirmek için göreve hazırlar! Yani dilerseniz abajuru da birkaç minik değişiklik ile masa lambası olarak konumlandırabilirsiniz.

Gerekli Malzemeler

Nasıl Yapılır?

Dekoratif Ay Görünümlü Masa Lambası Yapımı

Evinizde mükemmel görünümlü bir masa lambası olsun istemez misiniz? Üstelik bu dekoratif ürüne oldukça tasarruflu bir şekilde ulaşabilirsiniz. Şimdi hem çalışma masasında hem de evinizin dilediğiniz her alanında konumlandırabileceğiniz Ay görünümlü masa lambası nasıl yapılır anlatalım.

Gerekli Malzemeler

Nasıl Yapılır?

Siz de Kendin Yap Masa Lambası Fikirlerinizi Bizimle Paylaşın!

Şık ve kullanışlı kendin yap masa lambası önerileriniz varsa durmayın; yazınızı bizimle paylaşın. Biz de güzel fikirlerinizi Koçtaş Yaşayan Evler Blog’da yayımlayalım!

Yapmanız gereken tek şey bu konuda yazdığınız içeriği, konuyla ilgili yer vermek istediğiniz görselleri ve kişisel bilgilerinizi blog@koctas.com.tr adresine iletmek.

*Kişisel Bilgiler:

*Görseller temsilidir.

 

Exit mobile version