Site icon

Şifonyer Montajı Nasıl Yapılır?

Şifonyer Montajı

Sadece yatak odalarında değil, salonlarda da çok şık duran şifonyerler, seçtiğiniz modele göre size ekstra depolama alanı sunabiliyor. “Depolama alanı benim için önemli değil.” diyorsanız da daha sade bir şifonyer modeli seçerek evinizde şifonyerlere yer verebilirsiniz. Peki, şifonyer montajı nasıl yapılır? İşte, şifonyer kurulumu için izlemeniz gereken ana adımlar:

Şifonyer Montajı İçin Gerekli Malzemeler Nelerdir?

Şifonyer Montajı Nasıl Yapılır?

Şifonyer montajı için izlemeniz gereken adımlar ana hatlarıyla bunlar olsa da montajın modele göre değişiklik gösterebileceğini ve bu nedenle ürün kılavuzundan yardım almanın sağlıklı olduğunu belirtelim. İhtiyacınızı karşılayacak, dekorasyonunuzu tamamlayacak birbirinden şık şifonyer modelleri için ise Koçtaş’a göz atmayı unutmayın.

Şifonyer Montajı İçin Ustabilir’den Yardım Almaya Ne Dersiniz?

Koçtaş’tan aldığınız şifonyerin montajı için 0850 209 50 50 numaralı Müşteri Hizmetleri birimimizi arayabilir ve ürün montajı hizmeti hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Koçtaş’tan alın ya da almayın, mobilya montajı için Ustabilir’den de yardım alabilirsiniz!

Ustabilir ile mobilya montajından elektrik tesisatı işlerine, dekorasyondan musluk tamirine, hatta dış mekân düzenlemelerine kadar farklı kategorilerde hizmet veren ustalara sadece bir tıkla ulaşabilirsiniz. Uygulamada, ustanın size yakın bir lokasyonda olması ya da yüksek puana sahip olması gibi filtrelerden yararlanarak dilediğiniz ustaya hizmet talebinizi gönderebilirsiniz. Üstelik Ustabilir uygulamasını ücretsiz ve komisyonsuz olarak kullanırsınız!

Ustabilir’i şimdi keşfedin!

Web: http://www.ustabilir.com.tr/

iOS Uygulaması: apple.co/2YV09dY

Android Uygulaması: bit.ly/2YSlF2P

Exit mobile version