Site icon blog.koctas.com.tr

Yılbaşını Evde Geçirmek İsteyenler İçin: Evde Oynanabilecek Eğlenceli Oyunlar

Eğlenceli Yılbaşı Oyunları

Evet, yine yılın çok çabuk geçtiğini düşündüğünüzü ve bu konudaki şaşkınlığınızı gizleyemediğinizi biliyoruz. Evet, yeni bir yılı karşılamamıza çok az bir zaman kaldı! Peki; yepyeni dileklerin sıralandığı, pek çok planın sıraya dizildiği yeni yıla “merhaba” diyeceğiniz yılbaşı akşamı için planınız hazır mı? Eminiz ki yılbaşı planını yapmaya başlamışsınızdır. O halde biz de yılbaşı gecesinde daha keyifli zaman geçirmenize yardımcı olacak, yılbaşında evde yapılabilecek aktiviteler arasında yer alan, yeni yıl gecesinde evde oynanabilecek oyunları sıralayalım!

1. Kutusuz Tabu

Yılbaşı gecesi oynanabilecek oyunlar arasında elbette ki bir kutu oyunu olan ve pek çok insanın favorisi olan Tabu yer alıyor. Fakat Tabu’nuz yoksa da üzülmeyin; Kutusuz Tabu sayesinde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz!

Oyunun Kuralları Nelerdir?

Nasıl Oynanır?

2. Vampir Köylü

Yoksa siz, yılbaşında evde oynanan oyunlar arasında yer alan Vampir Köylü’yü hâlâ oynamadınız mı? İster hiç oynamamış olun, ister bu oyun vazgeçilmeziniz olsun; yılbaşı akşamı bu oyun sayesinde keyifli zaman geçireceğinize emin olabilirsiniz! Üstelik anlattığımız Vampir Köylü, sizin oynadığınız oyun versiyonundan farklı da olabilir. O nedenle önerdiğimiz oyuna mutlaka göz atmalısınız.

Oyunun Kuralları Nelerdir?

Nasıl Oynanır?

3. Kim Olduğunu Tahmin Et

Tahmin oyunlarını seviyorsanız ve biraz da zorlanmaya hazırsanız bu eğlenceli oyun tam size göre! Yılbaşında oynanacak oyunlar arasında yer alan “Kim Olduğunu Tahmin Et” her yaştan insanın yer alabileceği bir oyun.

Oyunun Kuralları Nelerdir?

Nasıl Oynanır?

Yılbaşını Evinizde Daha Keyifli Geçirmenizi Sağlayacak Öneriler

Sevdiklerinizle bir arada olmak zaten güzel zaman geçireceğinizin kanıtı, fakat yeni yıl atmosferini yansıtmanızı sağlayacak önerilerimiz sayesinde bu özel geceyi daha da keyifli kılabilirsiniz. Mesela yılbaşı dekorasyonu olmazsa olmaz! Zevkinize en uygun yeni yıl dekorasyonunu bulabilmeniz için ise “Hazırlıklar Başlasın! Tarzınıza En Uygun Yılbaşı Dekorasyonunu Bulun” testimiz size yardımcı olabilir. Ayrıca dilerseniz “Onsuz Olmaz: Yılbaşı Ağacı Seçimi Nasıl Yapılır, Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir?” ve “Yeni Yılı Kendi Yaptığınız Yılbaşı Ağaçlarıyla Karşılayın!” başlıklı yazılarımız da evinizi süsleme konusunda size rehber olmaya hazır!

Yılbaşında evde neler yapılabilir anlattık; fakat elbette yeni yıl gecesi, evde yılbaşı oyunları oynamaktan ibaret değil. Dilerseniz sevdiklerinize leziz bir yılbaşı sofrası da hazırlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan öneriler “Fark Yaratın! Yılbaşı Sofrası Dekorasyon Önerileri ve Örnek Yılbaşı Menüleri” başlıklı yazımızda sizi bekliyor!

Şimdiden mutlu, sağlıklı ve hayallerinizi gerçekleştireceğiniz bir yıl dileriz!

Exit mobile version