Banyoyu dekore etmek ve yenileme.

Banyonuzu Güzelleştiren ve Ekstra Yer Kazandıran 6 Çözüm

Ev dekorasyonu konusunda olumsuzluk içeren hiçbir cümleyi kabul etmiyoruz, edemiyoruz. Çünkü biliyoruz ki bir güzel fikirle her şey mümkün ve biz de Koçtaş olarak hem sizin güzel fikirleriniz için ilham olma hem de onları hayata geçirme konusunda yardımcı oluyoruz. Örneğin bizim için evin dar bir odasında yeni alanlar oluşturmak ya da size ekstra yer sunacak çözümler üretmek hayal değil. O halde şimdi, ekstra alana en çok ihtiyaç duyulan noktalardan biri olan banyonuz için 6 çözümümüzü sıralayalım. Banyo eşyanız için ek yer oluşturacak olan bu çözümlerin banyo dekorasyonu konusunda da size yardımcı olacaklarını söylemeden geçmeyelim.

1. Dolaplı Aynalar ve Lavabolar

Sadece banyo aynası bir ihtiyacınızı görür, ama dolaplı aynalar kişisel bakım malzemeleriniz gibi ürünleri saklamak için de ekstra bir alan sunar. Ayrıca lavaboların dolaplı olması da banyonuzda daha fazla yer olmasını sağlayan çözümlerden biri. Banyo dolaplarınızı, banyonuzun dekorasyonuna uygun bir renkte ve modelde seçebilirsiniz.

Banyo dekorasyonu için aynalı dolaplar.

2. Havlupanlar

Banyo radyatörü olarak bilinen havlupanlar işlevselliklerinin yanında banyo dekorasyonunuza da katkı sağlarlar. Peki, havlupanlar size nasıl ekstra alan yaratırlar? Duvara monte edilen havlupanların üzerine havlularınızı koyabilirsiniz. Böylece havlularınızı asmak için farklı bir alana ya da ürüne ihtiyaç duymazsınız.

3. Banyo Rafları

Evlerin her alanında kullanılan raflar elbette banyo mobilyaları arasında da olmazsa olmaz. Banyonuzu güzelleştiren banyo raflarının üzerine dilerseniz mutfakta kullandığınız ürünleri yerleştirebilir, dilerseniz de banyonuzda yer vereceğiniz dekorasyon ürünlerini bu raflarda konumlandırabilirsiniz.

Banyo rafları kullanımı.

4. Duş Rafları

Duvara monte ettiğiniz güzel herhangi bir şey mekanın havasını anında değiştirebilir. İşte, duş rafları da bu söylediğimizin kanıtı! Duş rafları, siz duş aldığınız sırada ihtiyacınız olan şampuan, saç kremi, duş jeli gibi bakım ve temizlik ürünlerine kolaylıkla ulaşmanızı sağlıyor. Bu sayede kullanacağınız ürünleri zemine koymak zorunda kalmıyor ve banyonuzun düzenli ve güzel görünmesini sağlıyorsunuz.

5. Çamaşır Makinesi Dolapları

Eğer çamaşır makinesini banyonuza yerleştirdiyseniz ve makinenizin banyonun görünümünü bozduğundan şikâyetçiyseniz size mükemmel bir çözüm sunalım: Çamaşır makinesi dolapları! Çamaşır makinesinin üzerine takılan bu dolaplar, yer kaplamama konusunda oldukça başarılılar. Üstelik dilerseniz kapaklı alt dolap sunan dolapları da tercih edebilir ve bu sayede makinenizin bir dolap gibi görünmesini sağlayarak banyo dekorasyonuna altından bir imza atabilirsiniz.

Çamaşır makineleri için dolaplar.

6. Banyo Aksesuarları

Banyo aksesuarları alanın daha şık olmasına büyük katkı sağlıyor ve bunun yanında size ekstra yer kazandırıyor. Banyonuzda ekstra bir alan yaratmak isterseniz duvara monte banyo aksesuarlarından yardım alabilirsiniz. Ayrıca duvara monte edilen havluluklar şık olmalarının yanında işlevsel bir kullanım da sağlıyor.

Banyonuz için güzel ve kullanışlı fikirler Koçtaş’ta!

 

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koctas

Takip Et!
This error message is only visible to WordPress admins

Error: The account for koctas needs to be reconnected.
Due to recent Instagram platform changes this Instagram account needs to be reconnected in order to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

%d blogcu bunu beğendi: