Bir Erkeğe Alınabilecek Manevi Hediyeler

Erkeğe Alınabilecek Manevi Hediyeler

Sevdiğiniz birine hediye vermek, hediyeyi ona sunduğunuzda yüzündeki mutluluğu görmek hiç kuşkusuz paha biçilemez. Fakat hediye seçiminin oldukça zor, hatta çoğu zaman stresli olabildiğinin de farkındayız. İster doğum gününde, ister Sevgililer Günü’nde, ister yıl dönümünde, isterseniz de özel günler dışında hediye verecek olun; hiç fark etmez.

Eğer siz de vereceğiniz hediyenin unutulmayacak manevi hediyelerden biri olmasını istiyorsanız bu yazı tam size göre! Çünkü şimdi, erkek sevgiliye anlamlı hediye fikirlerini paylaşacağız ve siz de sunacağımız öneriler sayesinde hatıralık hediyeler arasından seçim yapabileceksiniz. Haydi, başlayalım!

Erkek Sevgiliye Hediye Fikirleri: El Yapımı Çerçeve

“Erkek sevgiliye manevi hediye ne yapabilirim?” sorusunun yanıtını arıyorsanız, sevdiğiniz fotoğrafınızın içerisinde yer alabileceği el yapımı bir çerçeve yapabilirsiniz. Manevi değeri yüksek hediyeler arasında yer alan kendin yap çerçeve fikirleri sayesinde unutulmaz bir hediye vereceğinize emin olabilirsiniz! Dilerseniz sevgiliye anlamlı hediye alternatifleri arasında olan birbirinden güzel çerçeve önerilerimiz için “Evi Emeğinizle Süsleyin: Kendin Yap Çerçeve Fikirleri” yazımıza göz atabilir ve sevgiliniz için yapabileceğiniz çerçeve modeline hemen karar verebilirsiniz. Eğer hazır bir çerçeve hediye etmeyi isterseniz birbirinden güzel çerçeve modelleri Koçtaş’ta!

Sevgiliye Manevi Hediye Fikirleri: El Yapımı Duvar Saati

Erkek Arkadaşa Anlamlı Hediye

Saatler, duvarların vazgeçilmez dekoratif aksesuarları arasında yer alıyor. Peki, siz de manevi değeri olan hediyeler vermek istiyorsanız ve bir erkeğe el yapımı hediye vermeyi planlıyorsanız duvar saati yapmaya ne dersiniz? Kartondan, keçeden ve ahşaptan saat yapımı aşamalarını ve sevgiliye el yapımı manevi hediyeleri yaparken ihtiyaç duyabileceğiniz tüm malzemeleri “Saatler El Emeğiyle Yapılsın: Kendin Yap Duvar Saati Fikirleri” yazımızdan keşfedebilirsiniz. Şık ve unutulmayacak hediyeler için size önerimiz ise ahşaptan duvar saati yapımı için kollarınızı sıvamanız olur!

Sevgiliye Alınacak Anlamlı Hediyeler: Konsept Defterler

Yaşımız kaç olursa olsun, hepimizin hayran olduğu bir film, kitap ya da sanatçı var. İşte, tam da bu nedenle erkeğe alınacak anlamlı hediye seçenekleri arasında kesinlikle konsept defterler bulunuyor! Kapaklarında hatta bazılarının iç tasarımlarında sevilen filmlerin, kitapların ve sanatçıların bulunduğu bu defterler, kullanışlı olmalarının yanı sıra anı olarak kalacak hediyeler arasında da yer alıyor.

Eğer defter fikri hoşunuza gittiyse ama tercihinizi konsept defterlerden yana kullanmak istemezseniz size önerimiz, vereceğiniz defteri biraz kişiselleştirmenizden yana olur. Peki, bunu nasıl yapabilirsiniz? Çözüm, erkeklere yapılabilecek el yapımı hediyeler! Burada elbette hediye vereceğiniz defteri kendi ellerinizle yapın demiyoruz. Fakat deri kaplamalı bir defter alabilir ve ön yüzüne erkek arkadaşınızın ismini hobi el motoru sayesinde kolaylıkla yazabilirsiniz. Tabii dilerseniz bunu deri kaplı özel defter üreten kişilere de sipariş vererek yapabilirsiniz. Her iki şekilde de hiç unutulmayacak hediyelerden birini verdiğinize emin olabilirsiniz!

Erkek Sevgiliye Yapılacak Manevi Hediyeler: El Yapımı Anahtarlık

Erkeğe Alınacak Hediyeler

Erkeklere küçük ama anlamlı hediyeler vermek isteyenlerdenseniz ve bu doğrultuda “Sevgiliye manevi hediye ne yapabilirim?” diye merak ediyorsanız hava ile kuruyan seramik hamurları bu konuda size yardımcı olmaya hazır! Hava ile kuruyan seramik hamuru sayesinde kişiye özel manevi hediyelerden birini hayata geçirmek çok kolay! Peki, özel günlerde verebileceğiniz erkeklere özel hediyeler arasında yer alan el yapımı anahtarlığı nasıl yapabilirsiniz?

Malzemeler:

  • Hava ile kuruyan kil
  • Poli merdane
  • Kalıp
  • Çöp şiş
  • Anahtarlık zinciri
  • Hobi boyası
  • Vernik
  • Su

Yapılışı: Seramik hamurundan ihtiyacınız olan miktarda hamur kesin ve hamur yumuşayıncaya kadar yoğurun. Ardından merdane yardımı ile hamuru her noktası eşit kalınlıkta olacak şekilde açın. Kalıp yardımı ile ya da elinizle hamura bir şekil verin. Hava ile kuruyan seramik hamuru ile yapacağınız hediye doğrultusunda “Erkek arkadaşıma nasıl bir hediye yapabilirim?” sorusunun cevabı baş harfleriniz olabilir!

Hamura harf şekli verdikten sonra çöp şiş ile şeklin kenarlarını düzeltebilir ve üstünden anahtar zincirini geçirmek için delik açabilirsiniz. 24 saat kurumaya bıraktığınız hamuru kuruduktan sonra hobi boyası ile boyayabilir, boya kuruduktan sonra vernik uygulayabilirsiniz. Vernik de kuruduktan sonra anahtarlık zincirini takıp erkeklere anlamlı hediyeler arasında yer alan bu objeyi hediye ederek sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz.

Ayrıca “Havayla Kuruyan Seramik Hamurundan Kendin Yap Fikirleri” yazımızı okuyarak erkek arkadaşa manevi hediye fikirleri bakımından daha fazla öneriye ulaşabilirsiniz!

Kendin yap

Erkek Arkadaşa Manevi Hediye: Kupa Bardak

İster erkek sevgiliye alınabilecek hediyeleri, ister en yakın arkadaşa alınabilecek manevi hediyeleri, hatta babaya alınacak manevi hediyeleri araştırın; kişiye özel kupa bardaklar kesinlikle güzel hediye olacaktır! İnternet siteleri üzerinden ya da obje üzerine baskı yapan dükkânlardan oluşturabileceğiniz sipariş ile sevdiklerinize özel tasarım, üzerinde isimlerinin ya da fotoğraflarının bulunduğu kupa bardak hediye edebilirsiniz.

Bir Erkeğe Alınacak En Güzel Hediye: Hobi Ürünleri

Manevi hediyeler el yapımı olduğunda ayrı bir anlam kazanıyor; burası kesin. Peki ya hediye almak istediğiniz erkek, kendin yap fikirlerini hayata geçirmeyi seviyorsa? O zaman hem manevi değeri olan hem de kullanışlı bir hediye olan hobi aletleri ve aksesuarları, “Erkeklere hangi hediye alınır?” sorusunun yanıtı olabilir. Hediye alacağınız kişinin ihtiyacını belirleyebilmek için “Kendine Zaman Ayırmak Güzel Fikir: Hobi Alet ve Aksesuarları Ne İşe Yarar?” yazımızı okuyabilir ve ihtiyaca uygun hobi alet ve aksesuarları için Koçtaş’a göz atabilirsiniz.

Gamer Erkek Sevgiliye Hediye Önerileri: Kulaklık

Erkek Sevgiliye Hediye

Sevgiliniz ya da hediye almak istediğiniz erkek arkadaşınız bilgisayar oyunu oynamayı seviyorsa erkeğe alınacak farklı hediyeler listesine güzel bir kulaklık da ekleyebilirsiniz. Bu hediye, “Bir erkek en çok hangi hediyeden hoşlanır?” sorusunun yanıtı olabilir. Hediye edeceğiniz kulaklık sayesinde erkek arkadaşınız oyunları daha büyük bir keyifle oynayabilir. Ayrıca oyuncu mouse’u, gamer masası standı ve bütçeniz uygunsa oyuncu koltuğu gibi seçenekleri de erkeğe alınacak özel hediyeler arasında değerlendirebilirsiniz.

Son Adım: Güzel Bir Hediye Kutusu

Erkek için alınabilecek hediyelerden bahsettik, el yapımı hediyeler erkek için neler olabilir anlattık. Peki, vereceğiniz güzel hediyeleri güzel bir pakette sunmak istemez misiniz? Bunun için de el emeğinizi işin içine katmak oldukça anlamlı olabilir; bizden söylemesi! Eğer siz de bizim gibi düşünüyorsanız ve hediyenizi el yapımı bir hediye kutusunda vermek istiyorsanız birbirinden güzel hediye paketleme önerileri için “Hediyeniz Gibi Paketi de Özel Olsun! Kendin Yap Hediye Paketi Fikirleri” başlıklı yazımız size yardımcı olmaya hazır!

Bir erkeğe verilecek en güzel hediyeler neler olabilir, bahsettik; “Erkeğe alınabilecek en anlamlı ve güzel hediye nedir?” sorusunun yanıtını verdik. Sıraladığımız bir erkeğe alınabilecek hediyeleri; manevi doğum günü hediyeleri, erkeğe yıl dönümü hediyeleri manevi alternatifler ya da Sevgililer Günü için erkeklere özel hediyeler olarak değerlendirebilirsiniz. Eğer Sevgililer Günü için özel anlamlı sevgili hediyeleri arayışındaysanız “Sevgililer Günü’nde Erkek Sevgiliye Ne Hediye Alınır?” ve “Yaratıcı Sevgililer Günü Hediyeleri” yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz. Bu yazılarımız sayesinde bir erkeğe alınabilecek hediyeler listesine ulaşabilirsiniz.