Site icon

Sıra Dışı Alanlar: Gençlerin Karakterlerine Göre Duvar Kâğıdı Önerileri

Genç Odası Duvar Kağıdı Önerileri

Blog’larda, dergilerde ya da çeşitli görsel paylaşım sitelerinde gördüğünüz ve çok beğendiğiniz evleri düşünün. Eminiz bu evlerin duvar dekorasyonunda fark yaratacak ayrıntılar vardır. Büyük ya da küçük detaylar olabilir, hiç fark etmez. Önemli olan duvarlarda dikkat çekici uygulamalara yer vermek… Neden mi duvar dekorasyonuna bu kadar önem veriyoruz? Çünkü biz de çoğu uzman gibi duvar dekorasyonuna önem verilmeyen bir evin dizaynının tam olarak başarı sağlayamayacağını düşünüyoruz.

Evet, duvar dekorasyonu her geçen yıl daha farklı trendlerle daha çok ön plana çıkmayı başarıyor. “Duvarlarınızın Havası Değişsin: 2019 Duvar Dekorasyonu Trendleri” yazımızda da detaylı bir şekilde anlattığımız gibi duvarları renklendirmenin pek çok yolu var. Fakat biz bu yazımızda, farklı modellerle her zevke hitap edebilen ve pek çok kişinin evinde tercih ettiği duvar kağıtlarından, genç odaları özelinde bahsedeceğiz. Haydi, başlayalım.

Genç Odası Duvar Kâğıdı Trendleri

Genç odalarının duvarlarında hiç eksik olmayan posterler, artık yerlerini birbirinden orijinal duvar kâğıtlarına bırakıyor ve yaşam alanınıza farklı bir enerji katıyor. Fakat duvar kağıtlarının bu kadar ön planda olmalarına rağmen tüm duvarların, kağıt ile kaplanması demode ya da sıkıcı bir görünüme neden olabiliyor. Bu nedenle bir duvarı ya da belirli bir alanı kaplamak daha sağlıklı bir seçim.

Genç Yatak Odası İçin Duvar Kağıdı Seçimi Nasıl Yapılır?

Salon, mutfak, balkon… Hiç fark etmez. Evinizde geçirdiğiniz zamandan keyif almanız için yaşam alanınızın sizi yansıtması gerekir. Odalarında çokça vakit geçiren gençlerin, bu özel alanlarında yer verecekleri duvar kağıtları da, karakterlerini yansıtmalı. Bu arada genç odası dekorasyonunda duvar kağıdı değişiminden daha fazlasını yapmayı planlıyorsanız “Genç Odası Dekorasyonu Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler” yazımıza kesinlikle göz atmanızı öneririz. Ayrıca tasarruflu ve şık kendin yap mobilya fikirleri için de “İşlevsel ve Şık: Genç Odaları İçin Kendin Yap Mobilya Fikirleri” yazımızı okuyabilirsiniz.

Sizi daha fazla bekletmeyelim ve gençlerin karakterlerine göre eğlenceli duvar kağıdı fikirlerini sıralamaya başlayalım. Bu arada “Duvar kağıdı nasıl yapıştırılır?” sorusunun cevabını arıyorsanız “Duvarları Renklendirmek #GüzelFikir: Duvar Kağıdı Nasıl Uygulanır?” yazımızdan yardım alabilirsiniz.

Yazarak Çalışmayı ve Çizmeyi Seven Gençlere Duvar Kağıdı Önerisi

Eğer öğrendiklerinizi yazarak peşiktirmeyi seviyorsanız, bir şeyleri unutmamak için bol bol not alıyorsanız ya da çizim yapmak hayatın bir parçasıyla ihtiyacınız olan alanı duvara taşımaya ne dersiniz?

Renkliliği Seven Gençlere Duvar Kağıdı Önerisi

Hayatınıza renk katmayı seviyorsanız çoğu zaman sınırları aşmanın renkli bir yolunu bulduğunuzdan eminiz. O halde farklılığınızı odanızın duvarlarında yansıtmamanız için hiçbir neden yok!

Asi Gençlere Duvar Kağıdı Önerisi

Bazen yaşadığınız çoğu şey size saçma gelebilir ve başkaldırma ihtiyacı hissedebilirsiniz. O zaman başkaldırmak ve sınırların dışına çıkmak için mükemmel bir alan olan duvarlarınızı farklılaştırmak için kollarınızı sıvayın!

Daha Sade Öneriler İsteyenlere

Eğer “Ben daha sade öneriler arıyorum. Dikkat çekici bir duvar kağıdı olsun, kendin yap fikirlerine ihtiyacım olmasın.” diyorsanız aşağıdaki önerilerimizden yararlanabilirsiniz.

Odanızın atmosferini değiştirecek ve sizi yansıtacak, birbirinden güzel ve uygun fiyatlı duvar kağıdı modelleri Koçtaş’ta!

Exit mobile version