Kışın evinize yakışacak tekstil ürünleri.

Sıcacık Bir Kış İçin Ev Tekstilini Es Geçmeyin

Sıcacık Bir Kış İçin Ev Tekstilini Es Geçmeyin

İncecik giysiler gardıropta, yorganlar bazanın altında, yataklarda pikeler… Yaz mevsiminin ev içerisindeki etkisinin özetlenmesi gerekirse bunların söyleneceğinden eminiz. Fakat artık mevsim kış; gardıropta kalın giysiler var ve bazadaki yorganların yerini pikeler aldı. Kat kat giyilen bu dönemde soğuk havanın etkisinden kurtulmak için hayali kurulan yerler ise evler! Evinizde, hayal ettiğiniz o sıcak ortamı yaratmak için ısı sistemlerinin etkisi tartışılamaz ama ev tekstilini de es geçmemelisiniz! Ev tekstili ürünleri ile sıcak bir kışa “Merhaba!” demeye hazır olun.

Hem İşlevsel Hem Dekoratif: Battaniye

Çünkü battaniye kışın olmazsa olmazı! Battaniyeler, sıcaklığın iyice düştüğü gecelerde, vücut sıcaklığının ideal seviyeye ulaşmasını sağlamak için yorganın üstüne de örtülebiliyor ama onları sadece bunun için kullanıyorsanız kış eksik kalır! Kalın battaniyelerin yanı sıra, özellikle son dönemlerde sıklıkla kullanılmaya başlanan ince, triko battaniyeler siz televizyon izlerken ya da evde bilgisayar başında işinizi yaparken kurtarıcınız oluyor. Triko battaniyelere koltuğunuzun üzerinde yer vererek ev dekorasyonuna katkı sağlamanın da şimdilerde bir trend olduğunu hatırlatmadan geçmeyelim.

 

Kışın Kurtarıcısı: Yorgan

Nevresim değiştirirken yorgan geçirmeyi pek sevmiyorsunuz, biliyoruz ama yorganın kendisini çok sevdiğinizden de şüphemiz yok! Hem nasıl sevmeyeceksiniz ki, hayal ettiğiniz sıcaklığa sizi kavuşturmaya her daim hazır olan bir nesneden bahsediyoruz. Sabah kalktığınızda bırakmak istemediğiniz yorganların pamuk, silikon, kaz tüyü, microfiber gibi farklı seçenekleri bulunuyor. Antialerjik bir yorgan çeşidi olan microfiber ile silikon yorgan arasındaki fark ise oldukça basit. İki yorgan çeşidinin içerisinde de silikon bulunuyor fakat microfiber yorganlar alerjik bir etki oluşturmayacak bir kumaşla kaplanıyor.

 

Dikkat Çeken Tasarımlar: Nevresim Takımı

Ev tekstili dedik, nevresim takımlarından bahsetmesek tabii ki olmaz. Yatak odaları tamamlamakla kalmayıp aynı zamanda alanın en dikkat çekici ögelerinden biri olan nevresim takımı, uyku kalitenizi etkiliyor bunu baştan söyleyelim. Uyanmanın her zamankinden daha zor olduğu kış aylarında tercih etmeniz gereken nevresim takımları ise her zamanki gibi pamuk olmalı çünkü pamuk hem en sağlıklı hem de en dayanıklı iplik türlerinden biri olarak biliniyor. Bunun yanında, nevresim takımlarını bir dekorasyon ürünü olarak kullanabilir ve seçtiğiniz desenler sayesinde kışı, içinizi ısıtacak bir şekilde yansıtabilirsiniz.,

Baktığınızda bile içinizi ısıtacak ev tekstili ürünleri Koçtaş’ta sizi bekliyor.

Ev Tekstiline Dair Ne Ararsanız Koçtaş’ta!

Kış mevsiminin vazgeçilmezleri sadece yorgan, battaniye ve nevresim takımını değil; yastıktan çarşafa hatta yatağınızı korumaya yarayan bir ürün olan alezi bile Koçtaş’ta bulabilirsiniz. Alışverişinizi Koçtaş mağazalarında yapabilir, ev tekstili ürünleri online satışı için www.koctas.com.tr’yi ziyaret edebilir ya da Koçtaş mobil uygulamasını kullanabilirsiniz.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir