El yapımı yılbaşı ağacı.

Yeni Yılı Kendi Yaptığınız Yılbaşı Ağaçlarıyla Karşılayın!

Yeni yıl dendiğinde sizin de dileğiniz bir önceki senenin sunduğundan daha güzel anılar yaşatması oluyor, değil mi? O halde dans; bir ön kutlamayı hak ediyorsunuz. Ön kutlama derken elbette ki yılbaşı eğlencelerinden bahsediyoruz. Çünkü inanıyoruz ki 2018 mükemmel bir yıl olacak ve dilekleriniz gerçekleşecek! Bunun keyfini 2018 yılına girerken çıkarmak da hakkınız.

Artık, 2018’e girmek için sayılı günler var. Her yerin kırmızıyla süslendiği, belki de yılın en enerjik hissedilen dönemlerinden biri… Yeni yılı ister evde ister dışarıda karşılayacak olun, evinizin de bu güzel enerjiyle dolmasına izin vermelisiniz. Nasıl mı? Tabii ki yılbaşı dekorasyonu yaparak! Yılbaşı dekorasyonu dendiğinde ilk akıllara gelen nesne olan yılbaşı ağacı bu sene evinizde sıra dışı bir etki yaratacak.

Koçtaş olarak size, yılbaşı ağacı özelinde, birbirinden hoş ve kolay uygulanabilir yılbaşı dekorasyonu fikirleri hazırladık. Sizin yapmanız gereken ise en beğendiğinizi uygulayıp yılbaşı neşesini evinize taşımak!

Yansıma Sevenlere: MDF’den Aydınlatmalı Yılbaşı Ağacı

Ahşap bir ürün olan MDF ile kendi yılbaşı ağacınızı kolaylıkla yapmanız ve dekorasyon amaçlı kullanımın yanında ışık kaynağı olarak da ondan faydalanmanız mümkün. Yılbaşı dekorasyonları içerisinde işlevselliğiyle dikkat çeken bu yılbaşı ağacının yapımı ise oldukça basit: Levhayı çam ağacı şeklinde kesin, desteğini sabitleyin ve LED şeritleri ağacın arkasına yapıştırın. Uygulamayı tamamladığınızda levhayı mobilyalarla kapanmamış bir duvarın önüne yerleştirin. Yeni yıla girdiğinizde bile onu evinizden kaldırmak istemeyeceksiniz!

Rustik Tutkunlarına: Paletten Yılbaşı Ağacı

Ev dekorasyonunda rustik izleri sevenler bu öneriye kayıtsız kalamayacak, hissediyoruz. Rustik ve ekolojik ev dekorasyonunun olmazsa olmazı paletler bu sefer de yeni yıl için evinizdeki yerini alacak. Paleti çam ağacı gibi boyadıktan sonra LED aydınlatmalar ve yılbaşı süsleri ile donatarak bu güzel yılbaşı ağacını yapabilirsiniz.

Işıl Işıl İsteyenlere: LED Aydınlatmadan Yılbaşı Ağacı

Yılbaşı dekorasyonu malzemeleri arasında olmaz olmaz olan bir şey varsa o da led aydınlatmalar. Üstelik sadece onlarla bile yılbaşı ağacı yapmanız mümkün! Evinizde yer yoksa ve ışıl ışıl bir süsleme istiyorsanız yararlanabileceğiniz bu çözüm için yapmanız gereken sadece aydınlatmaları çam ağacı şeklinde duvara yerleştirmek.

En Güzel Süslemenin Anılar Olduğunu Düşünenlere: Çerçevelerden Yılbaşı Ağacı

Ne zamandır bastırıp evinizde yer vermek istediğiniz fotoğraflar varsa işte, yeni yıla girmeden bunu yapmanız için bir neden! Çerçeveleri çam ağacı oluşturacak şekilde astıktan sonra LED kablolarla süsleyin ve en üste küçük bir yılbaşı süsü yerleştirin. Bu arada yeni fotoğraflar bastırmak istemiyorsanız bu fikri evinizdeki fotoğraflarla da yapabilirsiniz.

Duvarında İz Kalsın İstemeyenlere: Süslerden Yılbaşı Ağacı

“Evimi süslemek istiyorum ama bu süslemeleri kaldırdığımda iz kalmasını istemiyorum.” diyorsanız onun da çözümü var. İhtiyacınız olanlar sadece çift taraflı bant ve yılbaşı süsleri. Çift taraflı, iz bırakmaz bandı duvarınıza çam ağacı şeklinde yapıştırdıktan sonra aldığınız süsleri tek tek bu küçük bant parçalarının üzerine yerleştirin. Dilerseniz ağacın alt kısmında da küçük detaylara yer vererek bu dekorasyon fikrini daha hoş hale getirebilirsiniz.

Geçmişe Yolculuk Yapmayı Düşleyenlere: Kara Tahtadan Yılbaşı Ağacı

Hayır, zaman makinesi henüz icat edilmedi ama sizi geçmişe götürecek başka bir şey biliyoruz; kara tahta! Evinizde bulunan tahtaya uygulayabileceğiniz bu dekorasyon fikrini ofisinizde de uygulamamanız için hiçbir neden yok. Kara tahta boyasıyla boyanmış duvar ya da panoya ağacı tebeşir yardımıyla çizin, yapışkanlı kancalara LED kabloları takın. Dilediğiniz yılbaşı süslerine de bu çizimin üstünde yer verdiniz mi tamamdır!

Daha Gerçekçi Bir Fikir İsteyenlere: Ağaç Dallarından Yılbaşı Ağacı

“Evimde çam ağacı koyacak yer yok ama yılbaşı ağacı da olmadan olmaz.” diyorsanız ve doğayı daha çok yansıtacak bir fikir arıyorsanız dalları kullanmaya ne dersiniz? Farklı boyutlardaki dalları toplayıp ince bir halat yardımıyla onları aralıklarla birbirlerine bağlayabilir ve süslerle zenginleştirebilirsiniz.

Küçük ama Etkili Çözüm Arayanlara: Minik Yılbaşı Ağacı

Daha kolay, daha küçük ve daha az zaman alan bir yılbaşı dekorasyonu kendin yap fikri istiyorsanız bunun da çözümü bizde. Bakır teli, pense ile çam ağacı şekline getirin ve LED aydınlatmayı etrafına dolayın. Minik bir saksıya yerleştireceğiniz kuru yosunların üzerine şekil verdiğiniz teli koyun. İşte, küçük ama şirin yılbaşı ağacınız hazır!

Yılbaşı heyecanını dorukta yaşamak isteyenler için her zevke uygun yılbaşı aksesuarları Koçtaş’ta!

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Takip Et!
This error message is only visible to WordPress admins

Error: The account for koctas needs to be reconnected.
Due to recent Instagram platform changes this Instagram account needs to be reconnected in order to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

%d blogcu bunu beğendi: