Yılbaşı süsleri ile dekorasyon yapmak.

Yılbaşı Geçsin, Etkisi Geçmesin! Yılbaşı Süslerini Değerlendirmek İçin Öneriler

Kapıyı çalan her yeni yılı karşılarken olduğu gibi, bu sene de heyecanınızı evinizi süsleyerek yansıttınız, 2018’i sabırsızlıkla beklediniz… İşte, 2018 geldi! Yılbaşı ruhunu yansıtmak için yararlandığınız o rengârenk süsleri yeni yıla girildiği için çoktan kaldırdınız mı? Oysaki evinizin renginden hiçbir şey kaybetmesine gerek yoktu! Ne demek mi istiyoruz? Elbette ki yılbaşı aksesuarlarını değerlendirmekten söz ediyoruz! Yılbaşı dekorasyonunda olmazsa olmazınız olan ürünleri farklı şekilde kullanmaya hazır olun! Yılbaşı süslerini değerlendirmek için birbirinden güzel önerileri sizin için hazırladık:

LED Işıkların Enerjisi Daha Uzun Süre Sizinle Olsun

Yeni yıla geri sayım yaptığınız günlerde yılbaşı ağacınızı, camlarınızı, duvarlarınızı süsleyen ip LED ışıklar genellikle yeni yıl öncesi hatırlanan ürünler olsa da onları evinizde tüm yıl boyunca kullanmanız mümkün. Peki, LED ışıkları evinizde nerelerde kullanabilirsiniz?

 Daha Renkli Çerçeveler, Tablolar

Sevdiğiniz tablolar, hatırladıkça mutluluk duyduğunuz anıların somut halleri fotoğraflar… Hatta belki de çerçeveleri farklı asma şekilleri ile yerleştirerek evinizi daha dikkat çekici bir hale bile getirdiniz. Duvarınızı daha renkli hale getirmeniz için LED ışıklardan yardım almaya ne dersiniz? Çerçevelerin ya da tabloların çevrelerinden geçirebileceğiniz LED şeritler sayesinde bu alanları daha hoş bir hale getirebilirsiniz.

 Kullanmadığınız Kavanozlar Işıl Işıl Olsun

LED ışıkları kullanmadığınız kavanozların içerisine koyarak hem kavanozları farklı bir amaçla kullanıp geri dönüşümlerini sağlayabilir hem de LED ışıklar sayesinde evinizi renklendirebilirsiniz. LED kavanozları komidininizin ya da çalışma masanızın üzerine koyup ışık kaynağı olarak kullanabilir, okuma saatlerinde bu tatlı ışıktan yararlanabilirsiniz.

Yılbaşı için kavanoz süslemesi.

Boncuklarla Süsleyebileceğiniz Pek Çok Yer Var

Rengârenk boncuklar bir sonraki seneye, yeni yıl heyecanı yeniden sizi sarana kadar bir saklama kutusu içerisinde beklemesinler. Boncukları pek çok noktada kullanıp, evinizi renklendirebilirsiniz. İşte, zincir boncukları kullanabileceğiniz birkaç alan:

 Bitkilerinizi Daha Renkli Hale Getirin

Gözünüz gibi baktığınız çiçeklerinizin imajını biraz değiştirmeye ne dersiniz? Renkli zincir boncukları bitkilerinizin saksılarına dolayarak hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Hatta bitkinizin kalın, güçlü bir gövdesi ve dalları varsa boncuğu direkt olarak bitkiye bile dolayabilirsiniz.

Yılbaşı süslerinden dekor ağaç yapımı.

 Oda Kapısı, Odanın Çocuğunuza Ait Olduğunu Söylesin

Nasıl ki evinizin sizi yansıtması için dekorasyona önem veriyorsanız çocuğunuz da yaşadığı alanın kendine ait olduğunu hissedeceği detaylar arıyor. Mesela zincir boncuklarla çocuğunuzun ya da çocuklarınızın baş harflerini oda kapısına çift taraflı bantla yapıştırabilir ve bu minik detay sayesinde çocuğunuzun, odasını benimsemesi ya da daha çok sevmesi için renkli bir adım atabilirsiniz.

Yılbaşı Süslerini Sergilemek İçin Yılbaşını Beklemenize Gerek Yok

Renk renk küreler, farklı tasarımlara sahip yılbaşı süsleri… Tüm bu süsleri, yıl boyunca evinizin dekorasyonunda kullanmaya devam edebilirsiniz. Dilerseniz yeni yıl için süslemelere başladığınız zaman bu süsleri yeniden kullanabilirsiniz. Yılbaşı ağacı süslerini nerelerde kullanabileceğinizi merak ediyorsanız işte, uygulamanız için birkaç fikir:

 Vazoları Farklı Amaçlarla Kullanma Zamanı

Evde kullanmadığınız geniş bir vazonun içerisine tüm süsleri koyabilir ve evinizin dilediğiniz alanında sergileyebilirsiniz. Eğer süsler arasında çok boşluk kaldığını düşünüyorsanız, aksesuarların arasına boncuk serpiştirmek hem bu sorunu çözmenize hem de vazonun daha renkli görünmesine yardımcı olabilir.

Yılbaşı süslerini vazo içinde değerlendirmek.

 Misafirlerinizi Etkileyen Bir Sofra

İster yılbaşı gibi özel bir zamanda ister sıradan bir günde… Evinize gelen misafirler sizin için her zaman önemli biliyoruz. Misafirleriniz için hazırladığınız sofranın daha renkli olması ve daha sevecen bir ortam yaratması için süslerden yararlanabilirsiniz. Süsleri, dilerseniz bir kabın içerisine koyup sofranın ortasında konumlandırabilir; dilerseniz sofranızın farklı alanlarına serpiştirebilirsiniz. Bu süslemenin özellikle minik, renkli kürelerle çok hoş durduğunu belirtmeliyiz.

Yılbaşı süslerini değerlendirme yöntemleri.

 Renkli Bir Sehpa

Misafirleriniz yemeğe değil de çaya kahveye geldi… O halde masayı değil, sehpayı süsleyin! Sehpalarınızın üzerinde süslere yer vererek daha renkli ve canlı bir ortam yaratabilirsiniz. Hatta dilerseniz bu süsler her zaman sehpanızın üzerinde kalabilir ve dekorasyonunuza katkı sağlayabilir.

Yılbaşı süsleri ile sehpa dekorasyonu.

 

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

koctas

Takip Et!
This error message is only visible to WordPress admins

Error: The account for koctas needs to be reconnected.
Due to recent Instagram platform changes this Instagram account needs to be reconnected in order to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

%d blogcu bunu beğendi: