Yılbaşı süsleri ile evi yeni yıla hazırlamak.

Evinizi Yeni Yıla Nasıl Hazırlarsınız: Yılbaşı Dekorasyon Önerileri

2018! “Ne çabuk geldi!” dediğinizi duyar gibiyiz. Evet, 2017 çabucak geçti ve 2018 kapımızı çaldı, açılmasını bekliyor. Onu güzel enerjilerle iyi bir şekilde karşılamak lazım ve bunun en güzel yöntemlerinden biri –iyi dileklerinizin yanında- hoş bir yılbaşı dekorasyonu!

Sayılı günler kaldığı için yılbaşı dekorasyon önerileri konusunda da bir araştırmaya girdiğinizin farkındayız. Yılın her döneminde olduğu gibi, en özel günlerden biri olan yılbaşı için de birbirinden güzel öneriler Koçtaş’ta.

Peki, yeni yılı karşılamak için evinizde ya da iş yerinizde nasıl bir dekorasyon yapmalısınız? Sizi daha fazla bekletmeyelim ve yılbaşı dekorasyon fikirlerini başlıklar halinde sıralamaya başlayalım.

Yılbaşı Ağaçları

Yeni yıl süslemeleri denildiğinde herkesin aklına ilk gelen şey yılbaşı ağacı oluyor. Evinizi renklendirmekle kalmayıp yeni yıl ruhunu en güzel şekilde hissettiren yılbaşı ağaçları, birbirinden farklı süslerle daha hoş bir hal alıyor. Bu arada yılbaşı ağacı eşittir çam ağacı diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz, bunu söyleyelim. Çünkü evinizde yılbaşı ağacı yapmanın türlü türlü yolları var. Farklı yılbaşı ağacı fikirlerinden beslenip evinizi yeni yıla, sıra dışı bir şekilde hazırlamak isterseniz sizin için hazırladığımız yılbaşı dekorasyonu kendin yap fikirlerinden yararlanabilirsiniz. Eğer “Gerçek yılbaşı ağacı olmadan olmaz.” diyorsanız Koçtaş’ta bulunan farklı boyutlarda yılbaşı ağaçlarını ister internet sitesinden sipariş verebilir isterseniz de mağazalarımızdan satın alabilirsiniz.

LED Işıklar

Çünkü ışıl ışıl bir ortam yaratmak hakkınız ve bunu yapmanın en eğlenceli yolu da LED ışıklar! Yeni yıla doğru geri sayım yapıldığının kanıtlarından biri olan, yanıp sönmesiyle yeni yıla bir nevi göz kırpan LED ışıkları farklı alanlarda kullanıp yılbaşı dekorasyon süslemelerini en göz alıcı şekilde yapabilirsiniz. Yılbaşı ağacının yanı sıra duvarlarınıza, koltuklarınızın yanına asabileceğiniz çoklu LED aydınlatma kabloları, 2018 yılbaşı dekorasyonu için daha kullanışlı ve daha renkli! Örneğin, LED ışıkları duvardaki fotoğraf çerçevelerinin etrafından dolayabilirsiniz. Şimdi LED ışıklardan yardım alarak yaratıcılığınızı konuşturmanın tam zamanı!

Yeni yıl dekorasyonu için ışıklı mumlar.

Yılbaşı Süsleri

Unutmayın; detaylar bütünü oluşturur. Bu nedenle yılbaşı ev dekorasyonu dendiğinde sadece yılbaşı ağacı ve üzerindeki süslemelerden bahsetmiyoruz. Yılbaşı ağacınızı süsleyin evinizin en güzel köşesini oluştursun ama evinizin farklı bölümlerinde yer verebileceğiniz diğer yılbaşı dekorasyonu süslemelerini de es geçememelisiniz. Yılbaşı süslerini birleştirip pratik bir şekilde kendiniz yapabileceğiniz kapı süslerinden masanızın üzerine koyabileceğiniz kardan adamlı LED aydınlatmaya kadar evinizi hoş detaylarla süsleyebilirsiniz. Hatta bu yılbaşı sofra dekorasyonuna da yeni yılın yansımalarını taşıyabilirsiniz. Yapılan leziz yemeklerin yanı sıra, kaselerin içerisine koydunuz altın renkli süslemeler, çam ağacı şeklindeki mum ve mumluklar yılbaşı sofrasını bu yıl daha karşı koyulamaz kılacak.

Yılbaşından kalan süsler ile masa dekore etmek.

Lacivert ve Mint Tonları 2018’in Trendi

Kırmızı, yeşil, beyaz, altın ve gümüş rengi… Bunlar, yılbaşı süslerinde ve yeni yıl dekorasyon fikirlerinde en çok kullanılan renkler. 2018’de ise durum biraz farklı. Bu renklerin yanı sıra lacivert ve mint yeşili tonlarını da kullanıp kış mevsiminin en sıcak yanını evinizde hissettirmeniz mümkün. Yeni yıla farklılıkla girmenin size çok iyi geleceğinden eminiz!

Yılbaşı için çam ağacı süsleriyle orta sehpa dekorasyonu.

Yılbaşı ev dekorasyonu, yılbaşı ofis dekorasyonu için her zevke ve bütçeye uygun yılbaşı aksesuarları Koçtaş’ta!

 

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir