Yılbaşı Ağacı Süsleri
Pratik Çözümler Kategorilere Göre Dekorasyon Ürünleri Ağacınızı Eşsiz Hale Getirin: Yılbaşı Çam Ağacı Süsleri

Ağacınızı Eşsiz Hale Getirin: Yılbaşı Çam Ağacı Süsleri

Zor bir sene geçirdik ve yeni yılı sabırsızlıkla beklediğinizi tahmin edebiliyoruz. Tabii yeni yıla girerken hissedilen o güzel enerjinin katsayısını artırmak için de yaşam alanınızda güzel bir yılbaşı ağacı ile yılbaşı süslemesi yapmak da olmazsa olmaz! Siz de evinizi süslemek istiyorsanız gelin, güzel bir dekorasyon yapmanıza yardımcı olacak yılbaşı ağaç süsleri modellerine göz atalım ve bu konuda fikir sahibi olmanıza destek olalım!

Bu arada biz bu yazıda satın alabileceğiniz yılbaşı ağaç süsü alternatiflerinden bahsedeceğiz, ama dilerseniz evde kendi yılbaşı süsünüzü, hatta yılbaşı ağacınızı yapmanız da mümkün. Yılbaşı süsleri yapımı ve yılbaşı ağacı yapımı hakkında ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Yeni Yılı Tasarruflu Karşılamak İsteyenlere: Kendin Yap Yılbaşı Süsleri

Evdeki Malzemelerle Kendin Yap Yılbaşı Ağaçları

Yeni Yılı Kendi Yaptığınız Yılbaşı Ağaçlarıyla Karşılayın: Kendin Yap Yılbaşı Ağaçları

Evde yılbaşı süsü yapımı hakkında bilgi edinebileceğiniz yazılarımızı önerdikten sonra şimdi sırada, yeni yıl ağaç süslerini daha yakından tanımak var!

Yılbaşı Ağacı Süsleme

Dekoratif Çam Ağacı Süsler ve Yılbaşı Topları

Daire, kozalak, çam ağacı, yıldız, kar, damla, geyik, kardan adam… Pek çoğumuzun “yılbaşı topları” olarak bildiği yılbaşı ağacı süsleme seti alternatiflerinde artık her zamankinden geniş bir desen ve renk seçeneği var. Yeni yıl ağacı süslerinde zevkinize uygun seçenekleri satın alıp bu süsler ile evinizde güzel bir ambiyans yaratabilirsiniz.

Plastik yılbaşı süslerinin yanı sıra trendlerin izinden gitmek isterseniz size önerimiz keçeden yılbaşı süslerini değerlendirmeniz olur! Popüler yılbaşı süsü çeşitlerinden olan keçeden dekoratif çam ağacı süslerini dilerseniz hazır alabilir, dilerseniz de evde yapabilirsiniz. Keçeden yılbaşı ağacı süsleri yapımı için izlemeniz gereken adımlar oldukça basit: Keçelerin üzerine istediğiniz desenleri şablon yardımıyla çizin ve makas yardımıyla kesin. Keçeleri birbirlerine yapıştırmak ya da keçeleri ipe tutturmak için sıcak silikon tercih edebilirsiniz.

Seçtiğiniz yılbaşı ağacı ve süsleri elbette önemli, ama bunun yanı sıra yılbaşı ağacı yıldızıyla küçük ve etkili son dokunuşu yapmayı da unutmamalısınız!

Yılbaşı Ağacı Topları

Yılbaşı LED Aydınlatmaları

Yılbaşı ağacınızın ışıl ışıl olmasını sağlayan ve vazgeçilmezler arasında yer alan renkli LED ışıklar hiç kuşkusuz yeni yıl ruhunu en eğlenceli şekilde yansıtmanızı sağlayan ürünlerden! Peki, evde yılbaşı köşesi yapmak isteyenler yılbaşı ışığı alırken nelere dikkat etmeli?

Ürünün LED mi, akkor mu olacağı; elektrikle mi, pille mi çalışacağı; kablo uzunluğu ve ampul yoğunluğu, ışığın rengi, ampulün tasarımı bu noktada oldukça önemli. Fakat bu oldukça uzun bir konu. Bu konuda ayrıntılı bilgi almak için “Yılbaşı Aydınlatması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler” yazımızı okumanızı öneririz.

Ayrıca yeni yıl aydınlatmalarını, yılbaşı merdiven süsleri olarak değerlendirebileceğinizi de belirtmeden geçemeyelim. Tabii bu ışıkları daha pek çok alanda yılbaşı oda süsleme fikri olarak da kullanmanız mümkün. Bu konudaki tüm detaylara “Yeni Yılı Işıl Işıl Karşılayın: Yılbaşı Aydınlatma Fikirleri” yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Yılbaşı Aydınlatması

Yılbaşı Zinciri

Süs çam ağacı dekorasyonunun tamamlayıcılarından ve ucuz yılbaşı süslerinden biri de yeni yıl ağacı zincirleri. Gümüş ve kırmızı gibi renklere sahip olan bu süsleri, LED yılbaşı ışıkları gibi ağaca dolayabilir ve çam ağacı süsleme fikirlerinden birini daha hayata geçirebilirsiniz. Ayrıca zincir yerine ya da zincire ek olarak renkli püskül süslemeleri de tercih edebilirsiniz.

Yılbaşı Ağacı Süsleme

Yılbaşı Dekorasyonunu Güçlendirecek Dekoratif Ürünleri de Es Geçmeyin

Yılbaşı ağacı ve ağaç süsü seçimi tamam… Peki, hepsi bu kadar mı? Aslında hayır! Evinizin duvarlarını, yılbaşı sofrasını, masa üzerini, hatta camları da süsleyerek yaşam alanınızı daha eğlenceli vakit geçireceğiniz bir yer haline getirebilirsiniz. İşte, bu konuda yararlanabileceğiniz bazı fikirler:

  • Kar spreylerini yılbaşı ağacı süsü olarak kullanılabilir, ayrıca evinizin camlarına kar spreyleri ile desenler çizebilirsiniz.
  • Mumlar, samimi bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olacak dekoratif ürünlerden. Yılbaşı atmosferini yansıtacak mum ve mumluklara evinizde yer vermeyi düşünebilirsiniz. Hatta şömineniz varsa büyük mumları fenerler içerisine yerleştirerek şömine önüne dizebilir ve böylece çok şık duran yeni yıl şömine süslemelerine imza atabilirsiniz.
  • Ağaçlara dolanan LED ışıklar elbette güzel, fakat bunların yanı sıra desenli ve ışıklı yılbaşı süslerini de değerlendirebilirsiniz. Yılbaşı köşenizde yer vereceğiniz kardan adamlı, penguen gibi figürlere sahip LED ışıklar alana renk katacak!
  • Yılbaşı kapı süslerini de unutmamak lazım! Eğer yeni yıl kapı süsü yapımı hakkındaki detaylara ulaşmak istiyorsanız aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Yılbaşı Dekorasyonu

Koçtaş yılbaşı süsleri, yılbaşı aydınlatmaları ve yılbaşı ağaçları alternatifleri ile sizi bekliyor! İhtiyacınız olan tüm yeni yıl aksesuarları ve en güzel yılbaşı ağacı süslerini satın almak için Koçtaş’a göz atmayı unutmayın.

Mutlu bir yıl geçirmenizi dileriz!

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.